tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadamc=3
   
  Kopš 2006. gada 1. jūnija
tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadam

 

 

Aleksandrs, Doloresa
Sestdiena, 2017. gada 18. novembris.

 

Kas papildinās virslīgu?

::SPORTS::

Gvido  14. marts. 2008  3 piebildes

Iespējams, pat daudz interesantākas cīņas nekā virslīgas ceturtdaļfinālos, būs „atpalicēju” turnīrā, kur komandas cīnīsies par to, lai 16. Latvijas florbola čempionātā startētu spēcīgāko pulkā. Arī šeit cīņas sāksies jau šīs nedēļas nogalē.


Divas komandas, kuras vēlas nākamgad papildināt virslīgas komandu pulku „Valmiera” un „Irlava/Telms” tika noskaidrotas samērā savlaicīgi, lai gan irlaviešiem nopietnu konkurenci sastādīja komanda no Siguldas. Turpretim divas komandas, kurām vieta jāsaglabā – „ASK/Lielvārde” un „Tahe/Jogeva” tika noskaidrotas tikai pašā regulārā čempionāta izskaņā. Igauņi uzvarot pēdējās divas spēles, ar grūtībām iekļuva šajā turnīra stadijā, turpretim „ASK/Lielvārde” pēdējā brīdī zaudēja devīto vietu, kas garantētu vietu virslīgā.

Tagad šis kvartets aizvadīs divu apļu turnīru, kurš solās būt ļoti nežēlīgs, jo balva ir visnotaļ ievērojama – vai nu spēlē ar stiprākajiem, vai muļļājies pirmajā līgā.

Paredzams, ka turnīrs varētu izvērsties interesants no pirmās līdz pat pēdējai kārtai. Jau pirmā kārta sola interesantus dueļus. Tehniskie, bet gados jaunie „ASK/Lielvārde” florbolisti pie sevis ciemos gaidīs fiziski daudz pārākos „Irlava/Telms” spēlētājus. Skaidrs, ka lielvārdiešiem ir augstākās līgas pieredze, taču tāda ir arī „Irlava/Telms” lielākajai daļai spēlētāju. Tiesa, tā ir jau diezgan sena pagātne, kad šī komanda spēlēja spēcīgāko pulkā.

Ļoti interesanta spēle gaidāma arī Jogevā, kur pie vietējās „Tahe/Jogeva” viesosies „FK Valmiera”, kas diezgan pārliecinoši nosargāja otro vietu pirmajā līgā un tagad darīs visu iespējamo, lai Vidzemei būtu vēl viena komanda vīriešu virslīgā. Ņemot vērā, ka jogevieši pēdējās kārtās uzvarēja gan Bauskas, gan Rubenes komandas, valmieriešiem viegli Igaunijā neklāsies.

Raksts no links

 

Komentāri (3):

1. fans

3/14/2008 22:53:33

Nu ko tukumnieki, tad kad būs mājas spēles komandai vajadzētu braukt uz irlavu atbalstīt. Kā nekā florbolisti ir augstu tikuši Latvijas līmenī. Skatījos spēļu grafiku links tur 3 spēles būs te pat irlavā un viena no tām ar Igaunu labāko komandu. Jābūt interesantiem mačiem.

2. antifans

3/20/2008 16:30:48

Brauc pats uztiem laukiem un fano savā nodabā

3. fans

3/25/2008 0:04:02

antifans izrādās baigais lohs. Un reālajā dzīvē redzot viņu - protams sportam nederīgs (vienīgi labi panākumi būtu ripošanā no kalna) )))
Kā tevi sauc?
Ko teiksi?  
Ievadi pirmās četras zīmes no teksta: axscxs
 

Smaidiņu apzīmējumi!

:) :( ;) 8) :D :b >D :\ >: :rolleyes :evil
 
:| :O :x :I :8o 0] :smokin :hat :rollin :lol :fuck
NEVARI ATRAST?
STATISTIKA

Patreiz portālā 2097 raksti,  131 neapstiprināti.
Raksti šodien: 0
Raksti vakar: 0
Raksti aizvakar: 0
Raksti pagājušomēnes: 0

Sludinājumi šodien: 0
Sludinājumi vakar: 0


A

 

@
***

 


Arhīvs | Administrācija | Lietošanas noteikumi | |
  
© 2006  tukums.info
 Visa informācija kas šeit publicēta ir publicētāja vai TUKUMS.info administrācijas īpašums.
Par publicētāja rakstīto tekstu vai foto materiālu TUKUMS.info atbildību nenes.
Izstrādāts un uzturēts SIA "DEMO.LV"