Sestdiena, 2017. gada 18. novembris.

„ASK/Lielvārde” spēlējas ar uguni

::SPORTS::

Gvido  16. marts. 2008  2 piebildes

Spēles gaitā „ASK/Lielvārde” florbolisti atradās vadībā ar sešu vārtu pārsvaru mačā pret „Irlava/Telms”, tomēr neprata novadīt spēli līdz uzvarai pamatlaikā. Papildlaikā gan izdevās gūt uzvaru, taču tagad punktu nopelnīja arī konkurenti...
Pirms spēles bija grūti prognozēt šā mača favorītus, jo abu komandu izredzes tika vērtētas visnotaļ līdzīgi. Tomēr pirmā trešdaļa aizritēja ar mājinieku pārsvaru, kas atspoguļojās arī rezultātā. Pēc pirmajām 20 minūtēm tablo rādīja 4:1 „ASK/Lielvārde” labā. Nekas būtisks nemainījās arī pēc nākamajām 20 minūtēm, ja neskaita to, ka viesi tika iedzīti vēl lielākos mīnusos – 7:1. Šķita, ka šajā mačā viss ir skaidrs un, ka jaunie „ASK/Lielvārde” spēlētāji skaļi pieteikušies uz vietas saglabāšanu virslīgā, tomēr komanda kārtējo reizi šosezon ļoti vāji aizvada pēdējo trešdaļu, sākot pieļaut nepiedodamas kļūdas, ko „Irlava/Telms” ar lielāko prieku izmanto. Vārti pa vārtiem un deviņas minūtes pirms mača beigām kurzemniekiem vairs tikai divu vārtu deficīts. Arī tas vēl nav viss, jo „Irlava/Telms” turpina atspēlēties, panākot arī izlīdzinājumu. Pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 7:7, kas nozīmēja to, ka abas komandas jau nopelnījušas pa punktam kopvērtējumā.

Papildlaika ceturtajā minūtē tomēr „ASK/Lielvārde” pārtrauca pretinieku pakaļdzīšanos, gūstot uzvaras vārtus, tādējādi pēc pirmās spēļu kārtas ieņemot otro vietu četru komandu konkurencē.

Pārspēles:
„ASK/Lielvārde” – „Irlava/Tems” 8:7 (4:1, 3:0, 0:6, 1:0)

Komentāri (2):

1. iebraucējs

3/17/2008 15:19:54

Visi liidzjuteeji tiek gaidiiti maajas speelees Irlavaa,lai speeciigi atbalstiitu Irlava/Telms komandu.Spēles buus ļoti interesantas, jo latiņa ir pacelta ļoti augstu visaam komandaam,vienaam par vietas saglabaašanu augstaakajaa liigaa, citaam par iekļuušanu tajaa.

30.03.- "Irlava/Telms" - "Tahe/Jogeva" ( Igaunija ).

05.04.- "Irlava/Telms" - "ASK/Lielvārde"