Sestdiena, 2017. gada 18. novembris.

„Irlava/Telms” vēlreiz pārspēj „Valmieru

::SPORTS::

Gvido  22. marts. 2008  12 piebildes

Pārspēļu turnīrā par tiesībām iekļūt vīriešu virslīgā „Irlava/Telms” florbolisti šodien viesos ar rezultātu 8:3 pārspēja „Valmieru”. Tas nozīmē, ka līdz rītvakaram kurzemnieki kļuvuši par šā turnīra līderiem.

„Irlava/Telms” šosezon jau divas reizes bija pārspējuši „Valmieru” regulārajā čempionātā, taču šoreiz šiem rezultātiem nebija nekādas nozīmes.

„Irlava/Telms” jau ar pirmo trešdaļu daudz saudzīgāk izturējās pret savām vārtu gūšanas iespējām. Tā, kurzemnieki jau pēc pirmās trešdaļas iekrāja triju vārtu pārsvaru (4:1). Otrajā trešdaļā mājinieki vienus vārtus atguva, bet trešās trešdaļas sākumā Lauris Niezers pietuvināja savējos līdz vienam precīzam raidījumam. Tomēr trešdaļas vidū neveiksmīgi nospēlēja viens no valmieriešu jaunajiem spēlētājiem, uzliekot bumbiņu tieši uz pretinieka lāpstiņas, kurš panāca 5:3. Tas zināmā mērā bija spēles lūzums, jo turpinājumā viesi guva vēl trīs vārtus, izcīnot diezgan pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 8:3.

Pēc šī panākuma „Irlava/Telms” komandai ir trīs punkti un tā kļuvusi par turnīra līderi, kamēr valmierieši piedzīvojuši zaudējumus abās spēlēs, tādējādi ieņemot pēdējo vietu.

3/23/2008 22:37:14

too xxx, tu laikam saki tā, jo pašam skauž, jo droši vien spēlē kādu komandas spēli rajona cempionātā un augstāk par rajonu nevari aizspēlēties. Bet redz florbolisti malači, Latvijas čempionātā sekmīgi spēlē. Kura komanda no Tukuma vēl tik augstu tikusi Latvijas mērogā??? - neviena,un ilgi vēl netiks. Tā kā vajag atbalstīt savējos!!!!!

4. Anonīms

3/24/2008 11:04:39

5. tukumnieks

3/26/2008 22:48:13

Svētdien 30. martā Irlavā spēle Irlava/Telms - Tahe/Jegova (Igaunija). Atgādināsu tikai to, ka tās ir spēles par iekļušanu Latvijas čempionāta virslīgā. Savā laukumā zaudēt nedrīkst, jo tad cerību ar vien mazāk. Tahe/Jegova komanda Igaunijas čempionāta regulāro turnīru beidza pirmajā vietā (augstākā līga), tas vien jau pierāda, ka spēle būs interesanta.

6. Gana

3/26/2008 22:53:17

Zaudēt nedrīkst, bet nu šaubas jau māc. Katrā gadījumā, jābrauc un jāatbalsta puikas! Vietas maz, iesaku ieņemt agrāk..

7. raimis

3/28/2008 9:43:36

100% jaagaazh

8. vietejais

3/28/2008 23:58:29

c"mon visi svetdien uz irlavu 17.00 , monstru kauja. vietas pietiks visiem , ir atverta jauna tribine ~200 vietas +100 veca tribine