Sestdiena, 2017. gada 18. novembris.

Igauņi „paņem” irlavniekus

::SPORTS::

Gvido  9. aprīlis. 2008  0 piebildes

Otro uzvaru divās dienās ir izcīnījuši mūsu ziemeļu kaimiņi „Tahe” no Jogevas, kas šoreiz tikās ar „Irlava/Telms” florbolistiem. Igauņi bez grūtībām tika galā ar pretiniekiem un turpina pārliecinoši soļot pretī vietas saglabāšanai vīriešu virslīgā arī nākamajā sezonā.

„Tahe” spēlētāji pirmajā trešdaļā apliecināja mājinieku statusu. Tribīnēs sanākušie fani dzina komandu uz priekšu. „Irlava/Telms” neko nespēja izdarīt. Igauņiem lieliski spēlēja Marko Saksing. Vispirms viņš 8. minūtes beigās atklāja spēles rezultātu, bet vēl pēc kāda laika, kad Margus Guss bija panācis 2:0, komandas spēlējošais treneris guva arī komandas trešos vārtus. Punktu trešdaļai pielika Heikki Hintikka, kurš no Marko Saksing piespēles panāca 4:0.

Otrajā trešdaļā paveicās arī viesiem. 25. minūtes beigās Andris Melderis spēja atgūt vienus vārtus. Tomēr „Tahe” bija neapturami. 33. minūtē Margus Guss guva savus otros vārtus, bet 37. minūtē vairākumu realizēja somu duets. Vārtus guva Jani Ahonen. Pie tam, Tanel Soidla 36. minūtē nespēja realizēt soda metienu. Pēc otrās trešdaļas 6:1 „Tahe” labā.

Pēdējā trešdaļā igauņi sāka spēlēt paviršāk, redzot spēles rezultātu uz tablo. 44. minūtē Margus Guss panāca hat-trick. Tomēr „Irlava/Telms” nepadevās un turpināja uzbrukt ar lielu degsmi. 51.minūtē Igors Grūbis spēja pārspēt uz maiņu iznākušo igauņu vārtsargu Tonis Vahi. Nepagāja ne minūte, kad Siim Hoim atbildēja „Irlavai” ar tādu pašu laipnību, pārspējot Jura Pūces sargātos vārtus. Vārtus karuselis ar to nebeidzās, jo jau pēc 11 sekundēm Klāvs Fogelis guva komandas trešos vārtus. Bet punktu spēlei pielika jau pieminētais Margus Guss, kurš guva savus ceturtos vārtus šajā spēlē un devītos komandai. Līdz ar to „Tahe/Jogeva” svinēja uzvaru pār „Irlava/Telms” ar rezultātu 9:3.