Sestdiena, 2017. gada 18. novembris.

"Telms/Energokomplekss" uzvar "Lauvas", atgūstot vadību

::SPORTS::

Gvido  22. septembris. 2008  3 piebildes

Pie otrā panākuma Latvijas florbola čempionāta 1. līgā vīriešiem tikuši "Telms/Energokomplekss" florbolisti, kas viesos ar rezultātu 8:7 pieveica "Rīgas Lauvas", lai gan pēc otrās trešdaļas vēl atradās zaudētājos. Par lūzumu varētu uzskatīt viesu gūtos vārtus mazākumā, kas ļāva panākt 7:5.
Sestdien Rīgas Lauvas aizvadīja savu pirmo mājas spēli. Organizatori patiešām bija parūpējušies par šovu un arī skatītāji bija sanākuši vairāk, nekā uz vairākām virslīgas spēlēm. Tomēr ne jau šovs bija pats galvenais, tāpēc mājiniekiem bija jācenšas visus iepriecināt ne tikai ar lāzeriem, gaismām un karsējmeitenēm, bet arī pašu spēli no florbola viedokļa. Jāatzīst, ka tas viņiem arī izdevās.

Pēc pagājušās nedēļas liepājnieku sagrāves, daudzi drošivien uzskatīja, ka šodien ar 1.līgas jaunpienācējiem notiks tieši tas pats, bet mājinieki ar to samierināties negribēja. Jau pēc pāris nospēlētām minūtēm pirmos vārtus 1.līgā, savu mājinieku priekšā guva Andis Pekšs. Jāatzīst, ka spēles sākumā Irlavas florbolisti izskatījās nedaudz sabijušies un Rīgas Lauvas kontrolēja spēles ritmu, tomēr viesi sāka arvien vairāk pierast pie laukuma un līdz perioda beigām jau bija izvirzījušies vadībā 2:1.

Arī otrā perioda sākumā iniciatīva piederēja Irlavas florbolistiem, tomēr, ņemot vērā faktu, ka viņi uz spēli bija ieradušies 9 cilvēku sastāvā, tad tikai likumsakarīgi, ka, spēlējot pret Lauvu 3 maiņām uz lielā laukuma, uz perioda beigām spēki sāka izsīkt. Iespējams, ka tieši tādēļ mājiniekiem arī izdevās pārņem vadību un pēc otrā perioda rezultāts jau bija 4:3 rīdzinieku labā.

Ja pirmajos divos periodos abas komandas nepārtraukti skraidīja no vienas laukuma puses uz otru, tad pēdējā periodā spēki bija beigušies jau abām divām komandām un spēle kļuva piezemētākā, tomēr ne mazāk rupja un noraidījumi tika pelnīti viens pēc otra. Laigan nedaudz biežāk uz noraidīto soliņa sēdās viesi, Rīgas Lauvām vairākumi nebija no stiprākajām pusēm, jo tika ielaisti 3 vārti, laikā, kad laukumā atradās par vienu spēlētāju vairāk nekā pretiniekiem. Lielākoties tieši pagalam neveiksmīgā spēle vairākumā arī liedza mājiniekiem izcīnīt uzvaru šinī spēlē, lai gan vēl 3.perioda pusē tie atradās vadībā ar rezultātu 5:3. Iespējams, ka tieši ar šiem noraidījumiem komandai no Irlavas izdevās lauzt spēles gaitu un izcīnīt otro, tomēr ne uz pusi tik vieglo uzvaru Latvijas čempionātā un atgūt līderpozīcijas tabulā.

Raksts no links

Komentāri (3):

1. iebrauceejs

9/22/2008 15:42:35

Visi tiek aicinaati 28.09. uz Irlavas sporta namu. Plkst. 11:00 speelees Faarmklubs otraas liigas chempii, tad varam pa kaadam alinjam, un plkst 17:00 mauks Lielie pret FK Riga (ilggadeeja augstaakaas liigas komanda). Un ja visas zvaigznes pareizi nostaasies,tad pa starpu vareetu buut arrii meitenju speele. Karoche,visu sveetdienu viens vieniigs floorbols. ATBALSTIISIM SAVEEJOS!!!

2. vietējais

9/27/2008 22:10:13

spēle 2. laīgai sākas 14:00, 1. līgai 17:00.
Būs interesanti vien tādēl, ka 2. līgas Irlavas kluba komadai tā ir pirmā spēle un te būs redzams spēku samērs. savukārt 1. līgas komanda tiekas ar Rīgas komandu, kura ir favorīts šajā līgā un citu domu nepieļauj, kā tikai pirmā vieta.