Sestdiena, 2017. gada 18. novembris.

FK RĪGA pārņem līderpozīcijas

::SPORTS::

Gvido  29. septembris. 2008  3 piebildes

FK RĪGA savā pirmajā izbraukuma spēlē izcīnija savu trešo uzvaru šajā sezonā un pārņēma līderpozīcijas,uzvarot Telms/Energokomplekss komandu ar rezultātu 6:1.

Spēles rezultāts jau tika atklāts trešajā minūtē,kad Irlavas vārtsargs Juris Pūce (#7 kļūdijās izmetot bumbiņu no saviem vārtiem,iemetot bumbiņu tieši Ērika Akulova (#1 lāpstiņā,kurš apstrādāja bumbiņu un iedeva piespēli savam komandas biedram Alvim Dāle (#25),kurš iemeta to vārtos.Pēc brīža Normuns Rams (#21) tehniski izskrien pa visu laukumu apspēlējot vairākus pretiniekus,bet diemžēl metiens neizdevās.Tad spēles temps nomierinājās un ik pa brīdim no katras komandas tika izveidots pa kādam bīstamam uzbrukumam,bet bez rezultāta.Astotajā minūtē Ēriks Akulovs apspēlējot vairākus Irlavas spēlētājus izvirza Alvi Dāli uz teicamu sitienu,bet diemžēl metiens ir garām vārtiem.Jau minūti vēlāk Rīgas kapteinis atkal demonstrē teicamu spēli un atdod labu piespēli Gintam Fricbergam (#3),kurš diemžēl sit bumbiņu tieši virsū vārstargam.Pēc tam sekoja Irlavas komandas pretuzbrukums kura rezultātā bumbiņa nokļuva laukuma stūrī,kur Rīgas aizsargs Kārlis Vitkovskis (#5) izpelnijās sev divu minūšu sodu par atkārtotu sišanu.Kārlis jau savā kontā ir sapelnijis astoņas soda minūtes trīs spēlēs.FK Rīga teicami iztur mazāku izveidojot vairākus vārtu gūšanas momentus.Trīspadsmitās minūtes beigās Gints Fricbergs pārķer bumbiņu pie centra un raida to tieši vārtu augšējā,labajā stūri izvirzot savu komandu vadībā ar 2:0.Piecpadsmitās minūtēs izskaņā abpusējo sodu izpelnās Toms Krauklis (#7) un Irlavas spēlētājs Sandris Mertens (#7) par protestēšanu.Uz strīda izspēles Fricbergs rāda skatītāju ovāciju lielu meistarību.Pirmais periods beidzies.Metienu attiecība 8:10.

Pārtraukumā Irlavai treneris laikam bija pateicis pāris skarbus vārdus,jo jau otrās trešdaļas divdesmitajās sekundēs Telms/Energokomplekss spēlētāju izveido bīstamu uzbrukumu,bet Ivars Dišereits (#91) stāv kā mūris.Trešajā minūtē Alvis Dāle pārceļ bumbiņu pāri gan vārstargam,gan vārtiem.Pus minūti vēlāk Telms spēlētāji kļūdās iedodot piespēli Ērikam,kurš met tieši virsū vārtsargam.Irlavas spēlētāji ar vairākām piespēlēm tiek pāri laukumam un rada bīstamu situāciju pie Rīgas vārtiem,bet aizsardzībā labi nostrādā Kārlis Vitkovskis.Otrās trešdaļas devītajā minūtē no soda izspēles Gatis Lūsis (#22) sit pa vārtiem un trāpa pa vārtu pārlikni - bumbiņa lēkā,bet īstajā vietā un īstajā laikā ir viņa jaunākais brālis Ģirts Lūsis (#4),kurš ieķeksē to vārtos.Minūti vēlāk Telms/Energokomplekss spēlētāji teicami izspēlē līdz tukšiem vārtiem,kur precīzs ir Klāvs Fogelis (#13) no Armīna Ābola (#15) piespēles.Pēc šī vārtu guvuma spēle paliek ātrāka,vairāk asumi un vairāk metieni pa vārtiem.FK Rīgas izpildijumā vairāki ātrie uzbrukumi,bet neveiksmīgi.Piecpadsmitajā minūtē Andris Švalkovskis (#11) rupji spēlē pret Alvi Dāli,bet tiesnešu svilpe klusē.Perioda beigās mājinieki ar vairāk piespēlēm,apspēlējot vairākus rīdziniekus izvirza savu komandas biedru uz sitienu tukšos vārtos,bet šis sitiens pa galam neveiksmīgs un garām vārtiem.Perioda beigas.Metienu attiecība 4:8.

Tā pat kā otrās trešdaļas sākumā arī trešajā mājinieki pirmajā minūtē vairākas reizes uzbrūk viesu vārtiem,bet atkal teicami strādā Ivars.Skrienot mainīties nesportiski pret Kārli Vitkovski nospēlē Ivo Solomahins (#21),bet sodu tiesneši nefiksē.Otrajā minūtē no stūra Ēriks Akulovs padod piespēli Gatim Lūsim,kurš triec bumbiņu vārtu augšējā,kreisajā stūri.Pēc ceturtā vārtu guvuma Rīgas labā,no mājinieku puses parādas agresivitāte un jau piektajā minūtē Andis Švalkovskis triec Alvi Dāli vārtos,bet tiesneši neuzskatu to par pārkāpumu.Vairākus metienus atvaira Juris Pūce.Sestajā minūtē par protestēšanu un nesportisku uzvedību divas minūtes soda nopelna Normuns Jansons (#5) un 2+10 Artis Urbanovičs(#12).Pusotru minūti Irlavnieki turējas trīs vīru sastāvu,bet tad Gatis Lūsis bumbiņu met vārsargam virs pleca.Lielajā vairākumā tikai vieni gūti vārti.Spēlējot pilnā sastāvu Telms/Energokomplekss spēlētājs Māris Kumerdanks (# no centra met tieši pa FK RĪGA vārtu pārlikni.Divpadsmitās minūtes izskaņā Ivars Bērziņš (#9) gūst pleca savainojumu sadursmē ar Armīnu Ābolu.Pēdējos vārtus Rīgai guva Alvis Dāle no Ērika Akulova piespēles,kad Ēriks nolika Irlavas vārtsargu uz mugurs un Alvim atlika tikai raidīt bumbiņu vārtos.No mājinieku puses vairāki metieni pa vārtiem,bet visi pa stabu.Spēles beigas.Metienu attiecība trešajā periodā 10:9.

Komentāri (3):

1. Gana

9/30/2008 0:12:48

Man nepatīk, ka virsrakstā minēts komandas nosaukums TELMS/ENERGOKOMPLEKSS, bet tālāk tekstā Irlavas vārtsargs. vai vārtsargs no citurienes? Ok, zinu kāpēc tā, bet nepatīk un vis... bet neskatoties uz to, beigās viss būs ok!

2. iebrauceejs

9/30/2008 0:35:30

Tas tapeec ka florbola klubs ir Irlava a komanda telms/energokompleks. Sauktos klubs FC Strutele, tad buutu strutelnieku vaartsargs Juris ......... no tel/energokompleks! Un no taa nav jaakaunaas,jo nav jau vinsh Irlavas iedziivotaajs, bet vienkaarshi Irlava ir brends florbolaa jau ilgus gadus,un vel vismaz 5-10 gadi taads buus, kameer vien nenomainiisies kluba nosaukums.