tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadamc=3
   
  Kopš 2006. gada 1. jūnija
tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadam

 

 

Elizabete, Betija, Liza, Līza
Svētdiena, 2017. gada 19. novembris.

 

„Sāpīgais” jautājums kāzu viesiem – ko dāvināt jaunlaulātajiem

::Interesanti::

T  11. augusts. 2011  1 piebilde

Vasara un Latvijas zelta rudens jau tradicionāli ir kļuvuši par kāzu sezonas karstāko laiku. Saņemot ielūgumu, līdz ar prieka sajūtu par brīnišķīgo notikumu rodas arī praktiski jautājumi, tostarp par dāvanām. Kā novērojis tirdzniecības centra „Domina” veikalu personāls, bieži vien dāvanu izvēle kāzu viesiem sagādā diezgan lielas galvassāpes un apjukumu. Tādēļ laikā, kad kāzu sezona vēl rit pilnā sparā, „Domina”, konsultējoties ar pieredzējušu kāzu organizatori Sindiju Vildi un veikalu personālu, ir sagatavojusi padomus par piemērotu kāzu dāvanu izvēli.

Ko dāvināt jaunajam pārim?

Dažkārt jaunlaulātie jau ir sagatavojuši vēlamo dāvanu sarakstu, kuru vari uzzināt, apjautājoties kāzu organizatoriem vai vedējiem. No viņiem vari uzzināt arī, kad labāk dāvanu pasniegt vai kur to novietot. Nereti jaunlaulātie arī aicina dāvināt naudu ceļojumam vai citam mērķim – šajā gadījumā vien atliek izdomāt atraktīvu noformējumu.

Bet ko darīt, ja nav ne mazākās norādes par vēlamo dāvanu? Lūk, daži tirdzniecības centra „Domina” piedāvātie risinājumi:
• Čemodāns jaunās sievas un vīra kopīgiem ceļojumiem.
• SPA procedūra diviem – iespēja jaunlaulātajiem palutināt sevi.
• Piknika grozs ar piknikam nepieciešamo „aprīkojumu”. Tiesa, jābūt uzmanīgiem, piknika grozā liekot pārtikas produktus – ja nebūs iespējas tos novietot vēsākā vietā, labāk tādus grozā nelikt.
• Ja jaunais pāris nesen ievācies jaunā mājoklī, derēs dāvanu karte interjera, trauku vai tekstila lietu veikalā.
• Viesnīcas vai viesu nama piedāvājums – iespēja kāzu vaininiekiem izrauties no ikdienas rutīnas un nedēļas nogali pavadīt ārpus mājas.
• Lidojums ar gaisa balonu – iespēja pēc kāzām jaunlaulātajiem pabūt divatā. Ja jaunais pāris ir atvērts piedzīvojumiem, derēs arī lidojums ar paraplānu, braukšana suņu pajūgā u.tml.
• Biļetes uz koncertu vai kādu šovu (ideālajā gadījumā, ja tā ir viņu mīļākā grupa/mākslinieks).
• Personalizēta dāvana – ja jauno pāri pazīsti gana labi, viņi novērtēs Tevis paša pagatavotu dāvanu, kurai būs praktisks pielietojums ikdienā. Piemēram, ja jaunās sievas un vīra neatņemams ik rīta rituāls ir kafijas baudīšana, vari apgleznot krūzes kafijai Rīgas Porcelāna muzejā vai, iegādājoties krāsas specializētajos hobiju preču veikalos.
• Foto sesija – lai arī kāzās fotoaparāti zibina no visām pusēm, jutekliska fotosesija tikai diviem vien ļaus izbaudīt pavisam citu emociju gammu.
• Ja dāvanu ir iespēja pasniegt vēlāk, no kāda kāzu foto var pasūtīt gleznu.

Uzmanies, dāvinot sveces, asus priekšmetus (piemēram, nažus, dakšiņas), čības, zeķes un pulksteņus –, gadījumā, ja jaunais pāris ir māņticīgs, viņi var sabīties, ka dāvinātājs piesauc strīdus, asaras vai citas negatīvas lietas viņu laulības dzīvei. Ja tomēr nokļūsti šādā situācijā, pajautā, lai Tev par dāvanu samaksā vienu santīmu – tad skaitīsies, ka dāvanu viņi no Tevis ir nopirkuši.

 

Komentāri (1):

1. L39

8/11/2011 13:40:18

es esmu tikai naudu daavinaajis,lai peerk,teeree pashi kaa grib.
Kā tevi sauc?
Ko teiksi?  
Ievadi pirmās četras zīmes no teksta: igakfbi
 

Smaidiņu apzīmējumi!

:) :( ;) 8) :D :b >D :\ >: :rolleyes :evil
 
:| :O :x :I :8o 0] :smokin :hat :rollin :lol :fuck
NEVARI ATRAST?
STATISTIKA

Patreiz portālā 2097 raksti,  131 neapstiprināti.
Raksti šodien: 0
Raksti vakar: 0
Raksti aizvakar: 0
Raksti pagājušomēnes: 0

Sludinājumi šodien: 0
Sludinājumi vakar: 0


A

 

@
***

 


Arhīvs | Administrācija | Lietošanas noteikumi | |
  
© 2006  tukums.info
 Visa informācija kas šeit publicēta ir publicētāja vai TUKUMS.info administrācijas īpašums.
Par publicētāja rakstīto tekstu vai foto materiālu TUKUMS.info atbildību nenes.
Izstrādāts un uzturēts SIA "DEMO.LV"