tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadamc=3
   
  Kopš 2006. gada 1. jūnija
tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadam

 

 

Elizabete, Betija, Liza, Līza
Svētdiena, 2017. gada 19. novembris.

 

Stoli arī Latvijā uzsāk visoriģinālāko cilvēku meklēšanu

::Interesanti::

M  1. septembris. 2011  1 piebilde

No ceturtdienas, 1.septembra, arī Latvijā tiek uzsākta vērienīga starptautiska kampaņa - Stolichnaya Premium Vodka dodas apkārt zemeslodei īpašu personību meklējumos, lai atrastu visvisoriģinālākos cilvēkus un apbalvotu tos ar lieliskām balvām - iespēju 2012.gada sākumā apmeklēt Losandželosu un piedalīties unikālā Stoli ballītē slavenā Playboy dibinātāja Hjū Hefnera (Hugh Hefner) savrupmājā Playboy Mansion. Tāpat pasaules oriģinālākajiem cilvēkiem būs arī ekskluzīva iespēja piedzīvot pārdrošu un bezsvara stāvokļa lidojumu Zero-G lidmašīnā.

Līdz 15.oktobrim visoriģinālākie cilvēki tiks meklēti arī Latvijā! Par godu tam 2.septembrī no plkst. 22.00 kluba Just jumta terasē notiks kampaņas Stoli Original Casting atklāšanas pasākums. Tā laikā ikviens interesents ir aicināts pieteikties oriģinālo personību konkursam, ballītes laikā atbildot uz četriem jautājumiem. Kā oriģinālus cilvēkus sevi konkursam pasākuma laikā plānojušas pieteikt arī vairākas Latvijā labi pazīstamas radošas personības. Visus ballītes apmeklētājus gaida arī vairāki pārsteigumi!

Savukārt tie, kuriem nebūs iespēja ierasties Stoli ballītē, ir aicināti apmeklēt interneta vietni facebook.com/StoliLatvia, uzmeklēt konkursa sadaļu Stoli Original Casting un pārbaudīt savu oriģinalitāti, atbildot uz četriem konkursa atlases jautājumiem. Pēc 15.oktobra, ņemot vērā iesniegto atbilžu radošumu, īpaša žūrija izvēlēsies 10 finālistus, kuriem būs jāsagatavo savu oriģinalitāti apliecinoši video. Tie tiks izvietoti balsošanai interneta vietnē facebook.com/StoliLatvia – visaugstāk novērtētais video iesūtītājs varēs doties uz Playboy Mansion savrupmāju un piedzīvot pārdrošu un bezsvara stāvokļa lidojumu, izbaudot kosmiskas sajūtas ar Zero-G.

Marko Ferrari (Marco Ferrari), SPI Group mārketinga vadītājs, norāda: “Visoriģinālākie cilvēki ir pelnījuši visoriģinālāko degvīnu, tāpēc mēs vēlamies godināt un apbalvot mums lojālos līdzjutējus visā pasaulē. Sociālo mediju izmantojums piesaista Stoli auditoriju, un mūsu oriģinālā zīmola pozicionējuma paplašinājums šajā virzienā ir dabiska evolūcija. Savukārt partnerība ar Playboy ir bijusi veiksmīga un lieliski piestāv mūsu zīmolam.”

Vairāk informācijas par oriģinālāko pasaules personu atlasi meklē facebook.com/StoliLatvia sadaļā Global Casting Call. Tas, kurš ir oriģinālākais cilvēks Latvijā, tiks paziņots 2011.gada 29.novembrī.

 

Komentāri (1):

1. zg

9/3/2011 17:53:43

mani neinteresē, ja dod pa velti tad labi :/
Kā tevi sauc?
Ko teiksi?  
Ievadi pirmās četras zīmes no teksta: kicnidk
 

Smaidiņu apzīmējumi!

:) :( ;) 8) :D :b >D :\ >: :rolleyes :evil
 
:| :O :x :I :8o 0] :smokin :hat :rollin :lol :fuck
NEVARI ATRAST?
STATISTIKA

Patreiz portālā 2097 raksti,  131 neapstiprināti.
Raksti šodien: 0
Raksti vakar: 0
Raksti aizvakar: 0
Raksti pagājušomēnes: 0

Sludinājumi šodien: 0
Sludinājumi vakar: 0


A

 

@
***

 


Arhīvs | Administrācija | Lietošanas noteikumi | |
  
© 2006  tukums.info
 Visa informācija kas šeit publicēta ir publicētāja vai TUKUMS.info administrācijas īpašums.
Par publicētāja rakstīto tekstu vai foto materiālu TUKUMS.info atbildību nenes.
Izstrādāts un uzturēts SIA "DEMO.LV"