tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadamc=3
   
  Kopš 2006. gada 1. jūnija
tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadam

 

 

Aleksandrs, Doloresa
Sestdiena, 2017. gada 18. novembris.

 

"Domina" piedāvā izglītojošo ģimenes spēli "Seko pa pēdām"

::Dažādi::

Toms  20. septembris. 2011  0 piebildes

T/c „Domina”, uzsākot jauno „Kidding” jeb bērnu dienu sezonu, ieviesīs vēl nebijušu tradīciju - ik mēnesi bērniem un vecākiem būs iespēja izklaidēties un atraktīvā veidā atpūsties, iesaistoties jautrā un izglītojošā ģimenes spēlē „Seko pa pēdām!”. Šajās „Kidding” dienās – 24. un 25.septembrī no pulksten 12.00 līdz 17.00 ģimenes aicinātas kopā ar Nezinīti spēlēt spēli „Skolai pa pēdām”, kurā gan mazajiem, gan lielajiem būs iespēja risināt āķīgus uzdevumus, iesaistīties aktivitātēs un iemācīties ko jaunu. Aizraujošajā ģimenes spēlē, kurā var piedalīties ikviena divu cilvēku komanda, varēs iegūt interesantas balvas, turklāt spēle ir bezmaksas.

Lai piedalītos spēlē, ģimenei jādodas pie Nezinīša uz centrālo pasākuma norises vietu pie restorāna „Vairāk Saules”, jāsaņem „Kidding” kontrolkartīte (KKK) un jāseko pa pēdām, kas ved uz kādu no t/c „Domina” veikaliem. Katrā no kontrolpunktiem jāizpilda Gudrinieka dotais uzdevums, par kuru pienākas „KKK” zīmodziņš. Kad visi uzdevumi izpildīti, ģimenēm jāatgriežas pie Nezinīša, lai saņemtu apbalvojumu. Turklāt „Kidding” dienas noslēgumā pulksten 17.00 bērni un vecāki aicināti uz Latvijas leļļu teātra izrādi „Lācītis sirsniņā”. Sestdien izrāde notiks krievu valodā, savukārt svētdien - latviešu valodā.

Nākamās „Kidding” dienas t/c „Domina” notiks 15. un 16.oktobrī, kad ģimenes tiks aicinātas sekot „Rudenim pa pēdām”, risinot dažādus krāsainus uzdevumus un iesaistoties kļavu lapām klātās atrakcijās un rudenīgās aktivitātēs.
Vairāk informācijas par „Kidding” programmu pieejama mājas lapā links .

Par tirdzniecības centru „Domina”
T/c „Domina” ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā, kas saviem apmeklētājiem ne vien sniedz plašas iepirkšanās iespējas, bet arī piedāvā gūt pozitīvas emocijas un jaunas zināšanas un interesanti pavadīt brīvo laiku. Tajā atrodas vairāk nekā 170 veikalu, tostarp visplašākajā izvēlē tieši apavu un bērnu preču tirdzniecības vietas. Tāpat ir pieejama boulinga zāle ar 12 celiņiem, skaistumkopšanas centrs, kafejnīcas un restorāni, kā arī dažādu pakalpojumu sniegšanas vietas – pasts, apdrošināšanas iestādes un banku filiāles, ķīmiskā tīrītava, auto mazgātava, apģērbu šūšanas un labošanas iestāde, apavu ražošanas un labošanas iestāde, kā arī atslēgu serviss. Tirdzniecības centra „Domina” pārvaldītājs ir SIA „Baltic Red Management”.

 

Komentāri (0):

Komentāru nav!

Kā tevi sauc?
Ko teiksi?  
Ievadi pirmās četras zīmes no teksta: xvpuqx
 

Smaidiņu apzīmējumi!

:) :( ;) 8) :D :b >D :\ >: :rolleyes :evil
 
:| :O :x :I :8o 0] :smokin :hat :rollin :lol :fuck
NEVARI ATRAST?
STATISTIKA

Patreiz portālā 2097 raksti,  131 neapstiprināti.
Raksti šodien: 0
Raksti vakar: 0
Raksti aizvakar: 0
Raksti pagājušomēnes: 0

Sludinājumi šodien: 0
Sludinājumi vakar: 0


A

 

@
***

 


Arhīvs | Administrācija | Lietošanas noteikumi | |
  
© 2006  tukums.info
 Visa informācija kas šeit publicēta ir publicētāja vai TUKUMS.info administrācijas īpašums.
Par publicētāja rakstīto tekstu vai foto materiālu TUKUMS.info atbildību nenes.
Izstrādāts un uzturēts SIA "DEMO.LV"