tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadamc=3
   
  Kopš 2006. gada 1. jūnija
tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadam

 

 

Aleksandrs, Doloresa
Sestdiena, 2017. gada 18. novembris.

 

„Ģimenes aptiekas” turpina atbalstīt Latvijas Nacionālo teātri

::Dažādi::

Toms  23. septembris. 2011  1 piebilde

Balstoties uz veiksmīgu līdzšinējo sadarbību, „Ģimenes aptiekas” arī jaunajā sezonā turpina atbalstīt Latvijas Nacionālo teātri, dāvinot aktieriem un teātra personālam vitamīnu kompleksus veselības stiprināšanai, jo īpaši - sirds un asinsvadu slimību profilaksei. Tas ir simbolisks papildu dāvinājums jau gada sākumā sniegtajam finansiālajam atbalstam.

Lai jaunajā sezonā teātra darbinieki varētu pilnībā nodoties jaunu izrāžu radīšanai, nevis domām par iespējamām veselības problēmām, kā arī ņemot vērā to, ka Latvijā ir augsts ar sirds un asinsvadu slimībām sirgstošo skaits, „Ģimenes aptiekas” Latvijas Nacionālajam teātrim uzdāvinājušas 225 vitamīnu kompleksu iepakojumus. To sastāvā esošā omega-3 taukskābju un B grupas vitamīnu - folskābes, B6 un B12 – kombinācija samazina holesterīna un triglicerīdu* līmeni asinīs, palīdz saglabāt elastīgus asinsvadus, mazina trombu veidošanās risku, samazina asinsspiedienu, kā arī kavē sirds ritma traucējumu rašanos.

Atbalstot Latvijas Nacionālo teātri, „Ģimenes aptiekas” jau gada sākumā sniedza arī finansiālu atbalstu, kas ir ļāvis teātra izrādes padarīt pieejamākas arvien lielākam cilvēku skaitam, kuram ikdienā nereti ir jāiztiek ar ierobežotiem naudas līdzekļiem – audžu ģimenes no dažādiem Latvijas reģioniem šogad dāvanā ir saņēmušas 200 teātra abonementus.

„Lai mēs kopā ar sev tuvajiem cilvēkiem varētu baudīt aktieru darba augļus – neskaitāmas brīnišķīgas izklaidējošas un pamācošas izrādes – viņiem ikdienā ir jāiztur liela fiziskā un garīgā slodze, iejūtoties atšķirīgos tēlos, turklāt līdz ar aktieriem garas darba stundas pie izrāžu gatavošanas pavada arī režisori un citi teātra darbinieki. Tādēļ ceram, ka dāvinātais vitamīnu komplekss palīdzēs enerģiski gatavoties izrādēm, tostarp – satriecošām pirmizrādēm,” saka „Ģimenes aptieku” direktors Ilgvars Ķipēns. Viņš arī izsaka gandarījumu jau otro gadu radīt svētkus audžu ģimenēm un ar abonementu palīdzību sniegt iespēju tām apmeklēt jaunās sezonas teātra izrādes.

Ar „Ģimenes aptieku” palīdzību šogad Latvijas Nacionālajā teātrī ir sarūpēta arī daļa tērpu Mārtiņa Eihes režisētajai bērnu izrādei „Karlsons, kas dzīvo uz jumta”, kurā galvenajās lomās iejutušies Mārtiņš Egliens (Karlsons) un Arturs Krūzkops (Brālītis).

„Man tiešām ir patiess prieks par sadarbību ar „Ģimenes aptiekām”, jo izjūtam tās kā uzticamu sadarbības partneri, kurš ne tikai atvēl kādu noteiktu naudas summu, bet arī regulāri apmeklē izrādes un seko līdzi teātrī notiekošajam. Īpaši nozīmīga ir „Ģimenes aptieku” dotā iespēja apmeklēt teātri ģimenēm, kurām materiālu iemeslu dēļ tas nebūtu iespējams. Teātris palīdz bērniem paplašināt ne tikai redzesloku, bet arī veidot vērtību skalu,” norāda Latvijas Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis.

Arī pērn „Ģimenes aptiekas” atbalstīja Latvijas Nacionālā teātra abonementu sistēmu un vairākiem desmitiem audžu ģimeņu tika sniegta iespēja bez maksas saņemt abonementus un ģimenes lokā baudīt teātra mākslu.

„Ģimenes aptieku” tīkls ir viens no vadošajiem zāļu mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, un tas pieder „Hansa Pharma”. Uzņēmums dibināts 1995. gadā un ir viens no „Phoenix Group” uzņēmumiem, kas savukārt ir vislielākais medikamentu tirgotājs Eiropā. Patlaban „Ģimenes aptiekas” apvieno 51 aptieku un 4 aptieku filiāles.

* Triglicerīdi (neitrālas šūnas) ir īpašs jēdziens tiem taukiem asinīs, kurus mēs saņemam no pārtikas.

 

Komentāri (1):

1. Ko ne!

9/27/2011 20:26:20

Vajag atbalstīt! Bet tikmēr kamēr var!
links
Kā tevi sauc?
Ko teiksi?  
Ievadi pirmās četras zīmes no teksta: aytdyta
 

Smaidiņu apzīmējumi!

:) :( ;) 8) :D :b >D :\ >: :rolleyes :evil
 
:| :O :x :I :8o 0] :smokin :hat :rollin :lol :fuck
NEVARI ATRAST?
STATISTIKA

Patreiz portālā 2097 raksti,  131 neapstiprināti.
Raksti šodien: 0
Raksti vakar: 0
Raksti aizvakar: 0
Raksti pagājušomēnes: 0

Sludinājumi šodien: 0
Sludinājumi vakar: 0


A

 

@
***

 


Arhīvs | Administrācija | Lietošanas noteikumi | |
  
© 2006  tukums.info
 Visa informācija kas šeit publicēta ir publicētāja vai TUKUMS.info administrācijas īpašums.
Par publicētāja rakstīto tekstu vai foto materiālu TUKUMS.info atbildību nenes.
Izstrādāts un uzturēts SIA "DEMO.LV"