tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadamc=3
   
  Kopš 2006. gada 1. jūnija
tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadam

 

 

Aleksandrs, Doloresa
Sestdiena, 2017. gada 18. novembris.

 

Kidding dienas ar kastaņu florbolu un bezmaksas leļļu teātri

::Dažādi::

Toms  11. oktobris. 2011  0 piebildes

Ne velti latviešu tautasdziesmās minēts, ka rudentiņš ir bagāts vīrs, – arī šis rudens dāsni ir sagādājis dažādas dabas veltes! Tādēļ 15. un 16.oktobrī no pulksten 12.00 līdz 17.00 tirdzniecības centrs „Domina” aicina bērnus un vecākus piedalīties jautrā un izglītojošā ģimenes spēlē kopā ar Nezinīti „Rudenim pa pēdām!”, kurā visi uzdevumi būs saistīti ar rudens veltēm.

Bezmaksas ģimenes spēles „Rudenim pa pēdām” laikā bērni kopā ar vecākiem varēs spēlēt improvizētu kastaņu florbolu, līdzdarboties dārzeņu un augļu brīnumainajās pārvērtībās, no dažādiem augļiem un dārzeņiem veidojot interesantas figūras, kā arī iesaistīties rudens smaržu un taustes laboratorijā - pēc smaržas un taustes atpazīt dažādas rudens veltes, piemēram, kastaņus, zīles, čiekurus, dzērvenes un aronijas.

Tāpat visi interesenti, kuri kopā ar Nezinīti tirdzniecības centrā „Domina” sekos pa pēdām rudenim, varēs piedalīties burkānu ražas novākšanā, rudens lapu zīmēšanā un īpašā foto sesijā, kurā būs pieejami dažādi atribūti rudenīgas noskaņas radīšanai.

Izklaidējoši izglītojošā ģimenes spēle ir tirdzniecības centra „Domina” bērnu jeb „Kidding” dienu jauninājums. Lai tajā piedalītos, ģimenei (vismaz divu cilvēku komandai) jādodas pie Nezinīša uz centrālo pasākuma norises vietu pie restorāna „Vairāk Saules”, jāsaņem „Kidding” kontrolkartīte (KKK) un jāseko norādēm, kas ved uz kādu no veikaliem – uzdevuma izpildes punktiem. Katrā no kontrolpunktiem spēles dalībniekiem ir jāizpilda uzdevums, par kuru tiks saņemts „KKK” zīmodziņš. Kad visi uzdevumi ir izpildīti un zīmodziņi saņemti, ģimenes komandai jāatgriežas pie Nezinīša, lai saņemtu balvas.

Papildus jaunajai ģimenes spēlei „Kidding” dienu laikā notiks arī veikala „Cipollino” dzimšanas dienas svinības – būs iespēja spēlēties ar pasaulē populārākajām rotaļlietām un našķoties ar saldumiem! Savukārt veikalā „Prisma” notiks bērnu seju apgleznošanas un vēl citas radošās darbnīcas.

Pēc āķīgo uzdevumu risināšanas, piedalīšanās fiziskās aktivitātēs un jaunu zināšanu apgūšanas lielie un mazie „Kidding” dienu dalībnieki varēs izbaudīt mierīgāku atpūtas veidu – bezmaksas Latvijas leļļu teātra izrādes. Sestdien, 15.oktobrī pulksten 17.00 tiks rādīta izrāde krievu valodā „Колобок”, bet svētdien tajā pašā laikā – izrāde latviešu valodā „Viena maza turku pupa”.

Nākamās „Kidding” dienas tirdzniecības centrā „Domina” notiks 19. un 20.novembrī, kad ģimenes tiks aicinātas sekot „Pa pēdām Latvijai”. Plašāka informācija par „Kidding” programmu pieejama mājas lapā links .

Par tirdzniecības centru „Domina”
T/c „Domina” ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā, kas saviem apmeklētājiem ne vien sniedz plašas iepirkšanās iespējas, bet arī piedāvā gūt pozitīvas emocijas un jaunas zināšanas un interesanti pavadīt brīvo laiku. Tajā atrodas vairāk nekā 170 veikalu, tostarp visplašākajā izvēlē tieši apavu un bērnu preču tirdzniecības vietas. Tāpat ir pieejama boulinga zāle ar 12 celiņiem, skaistumkopšanas centrs, kafejnīcas un restorāni, kā arī dažādu pakalpojumu sniegšanas vietas – pasts, apdrošināšanas iestādes un banku filiāles, ķīmiskā tīrītava, auto mazgātava, apģērbu šūšanas un labošanas iestāde, apavu ražošanas un labošanas iestāde, kā arī atslēgu serviss. Tirdzniecības centra „Domina” pārvaldītājs ir SIA „Baltic Red Management”.

 

Komentāri (0):

Komentāru nav!

Kā tevi sauc?
Ko teiksi?  
Ievadi pirmās četras zīmes no teksta: pnhrnip
 

Smaidiņu apzīmējumi!

:) :( ;) 8) :D :b >D :\ >: :rolleyes :evil
 
:| :O :x :I :8o 0] :smokin :hat :rollin :lol :fuck
NEVARI ATRAST?
STATISTIKA

Patreiz portālā 2097 raksti,  131 neapstiprināti.
Raksti šodien: 0
Raksti vakar: 0
Raksti aizvakar: 0
Raksti pagājušomēnes: 0

Sludinājumi šodien: 0
Sludinājumi vakar: 0


A

 

@
***

 


Arhīvs | Administrācija | Lietošanas noteikumi | |
  
© 2006  tukums.info
 Visa informācija kas šeit publicēta ir publicētāja vai TUKUMS.info administrācijas īpašums.
Par publicētāja rakstīto tekstu vai foto materiālu TUKUMS.info atbildību nenes.
Izstrādāts un uzturēts SIA "DEMO.LV"