tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadamc=3
   
  Kopš 2006. gada 1. jūnija
tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadam

 

 

Elizabete, Betija, Liza, Līza
Svētdiena, 2017. gada 19. novembris.

 

Notiks citāda konference „Jaunatnes darba realitāte un perspektīva Latvijā”

::Notikumi::

Linda Kalniņa,biedrības "Jaunatnes Līderu Koalīcija" informāc. koordinatore   22. novembris. 2012  0 piebildes

1.decembrī 11.00-16.00 Rīgā, Rīgas Jauniešu centrā „Kaņieris” (Kaņiera iela 15) notiks citāda konference „Jaunatnes darba realitāte un perspektīva Latvijā”. Citāda konference tiek organizēta ar mērķi veicināt plašāku diskusiju starp jauniešiem un pašvaldībām par jautājumiem, kas saistīti ar jauniešu interešu ievērošanu pašvaldībās, finanšu piesaisti jauniešu iniciatīvu īstenošanai, t.sk. jauniešu nodarbinātības jautājumiem un iepazīties ar projekta „Interešu aizstāvība jaunatnes politikas jomā Latvijas reģionos”, kas 2012.gadā tika īstenots ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu visā Latvijā, sasniegtajiem rezultātiem.
Citādā konferencē vienuviet pulcēsies jaunieši, jauniešu organizāciju pārstāvji, jaunatnes darbinieki un pašvaldību amatpersonas un uzņēmēji, lai kopīgi:
- iepazītos ar projekta „Interešu aizstāvība jaunatnes politikas jomā Latvijas reģionos” dalībnieku no visas Latvijas pieredzes stāstiem jauniešu interešu aizstāvībā un finanšu piesaistē jauniešu iniciatīvām;
- piedalītos paneļdiskusijā „Pašvaldības loma jauniešu nodarbinātības veicināšanā” (prakses vietas jauniešiem, brīvprātīgais darbs, algotas darba vietas);
- ieklausītos praktiķu un oficiālu institūciju pārstāvju stāstos par iespējām organizēt, uzskaitīt un izvērtēt jauniešu brīvprātīgo darbu, par Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumenta „NVO fonds” jaunajiem projektu konkursiem, kā arī par dažādiem informācijas un finanšu avotiem specifiski jaunatnes darba attīstības veicināšanai un jauniešu iniciatīvu dažādām izpausmes iespējām.
Citādu Konferenci organizē un to vadīs paši jaunieši – projekta dalībnieki, atzīmējot veiksmīgās sadarbības starp jauniešiem no visas Latvijas gada garumā noslēgumu un svinot jaunas sadarbības nākotnē sākumu.
Atzīmējot Eiropas gadu aktīvai novecošanai un paaudžu solidaritātei, JLK aicina dalībniekus ierasties uz citādu konferenci ar konfektēm, kas vienoti ar citādas konferences dalībnieku sveicieniem no visas Latvijas Ziemassvētku laikā tiks nogādātas Tukuma invalīdu dienas centram „Saime”, kura paspārnē darbojas Tukuma pilsētas bērnu invalīdu dienas centrs „Saimīte”.
Aicinām ikvienu interesentu piedalīties citādā konferencē, dalību piesakot tiešsaistē līdz 28.novembrim (ieskaitot) links .
Konference tiek organizēta biedrības JLK projekta “Interešu aizstāvība jaunatnes politikas jomā Latvijas reģionos” (Līgums Nr.1DP/1.5.2.2.2/11/APIA/SIF/031/53) ietvaros. 92,07% no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda (ESF) starpniecību un to atbalsta Tukuma novada Dome, Vācijas-Latvijas kopuzņēmums “Latsign” un SIA “Baltijas Datoru Akadēmija”. Projekts tiek īstenots ESF apakšaktivitātes „Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana”, ko administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu, ietvaros.

Plašāka informācija par konferenci un projektu ir atrodama internetā links vai personiski sazinoties ar biedrības “Jaunatnes līderu koalīcija” valdes locekli, atbildīgo par konferences norisi – Inesi Šubēvicu: proj@inbox.lv , 29209607
_______________________________________________
Šī publikācija ir sagatavota projekta „Interešu aizstāvība jaunatnes politikas jomā Latvijas reģionos” (Līgums Nr. 1DP/1.5.2.2.2/11/APIA/SIF/031/53) ietvaros. 92,07 % no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti „Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana” administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu. Par šīs publikācijas saturu atbild Biedrība „Jaunatnes līderu koalīcija” un tā neatspoguļo Eiropas Savienības oficiālo viedokli

 

Komentāri (0):

Komentāru nav!

Kā tevi sauc?
Ko teiksi?  
Ievadi pirmās četras zīmes no teksta: nlfpkgn
 

Smaidiņu apzīmējumi!

:) :( ;) 8) :D :b >D :\ >: :rolleyes :evil
 
:| :O :x :I :8o 0] :smokin :hat :rollin :lol :fuck
NEVARI ATRAST?
STATISTIKA

Patreiz portālā 2097 raksti,  131 neapstiprināti.
Raksti šodien: 0
Raksti vakar: 0
Raksti aizvakar: 0
Raksti pagājušomēnes: 0

Sludinājumi šodien: 0
Sludinājumi vakar: 0


A

 

@
***

 


Arhīvs | Administrācija | Lietošanas noteikumi | |
  
© 2006  tukums.info
 Visa informācija kas šeit publicēta ir publicētāja vai TUKUMS.info administrācijas īpašums.
Par publicētāja rakstīto tekstu vai foto materiālu TUKUMS.info atbildību nenes.
Izstrādāts un uzturēts SIA "DEMO.LV"