tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadamc=3
   
  Kopš 2006. gada 1. jūnija
tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadam

 

 

Elizabete, Betija, Liza, Līza
Svētdiena, 2017. gada 19. novembris.

 

Piedalies Ziemassvētku dāvanu veidošanas radošajās darbnīcās!

::Notikumi::

Linda Kalniņa, Tukuma NVOA projekta informāc. koordinatore   27. novembris. 2012  0 piebildes

Ikviens Tukuma novada iedzīvotājs un interesents ir aicināts apmeklēt Tukuma NVO Apvienības Atvērto Durvju Dienu 27.novembrī, no plkst. 12:00-16:00, Tukuma NVO mājā jeb biedrību namā, Talsu 20, Tukumā.

Atvērto Durvju Dienā kopā ar biedrību „Tumes mežroze” ikvienam būs iespēja piedalīties Ziemassvētku dāvaniņu darbnīcā, apgūt pērļošanas prasmi un veidot pašdarinātas dāvaniņas. Kā katru mēnesi Tukuma Invalīdu biedrība aicina izmantot velo-trenažieri, galvas un pēdu masāžas aparātu asinsrites uzlabošanai. Apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar biedrību darbību, plānotajām aktivitātēm un uz vietas iesaistīties radošajās un praktiskajās darbnīcās. Šī ir lieliska iespēja vienkopus sastapt Tukuma NVO Apvienības biedrības un kļūt par biedru kādā no interesējošām biedrībām. Esiet laipni aicināti Tukuma NVO biedrību pulkā!
Plašāk par ikmēneša aktivitāšu programmu sekojiet informācijai Tukuma novada medijos vai sazinoties ar projekta kapacitātes programmas vadītāju Ievu Upesleju pa e-pastu: pozitivadoma@pozitivadoma.lv , pa tālruni: 29255774.
Tukuma NVO Apvienības Atvērto Durvju Dienas tiek rīkotas projekta „Biedrības „Tukuma Nevalstisko Organizāciju Apvienības” kapacitātes stiprināšana un darbības attīstība”, (Līgums Nr. 1DP/1.5.2.2.2/11/APIA/SIF/026/77) ietvaros. 92,07 % no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Projekts tiek īstenots ESF apakšaktivitātes „Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana”, ko administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu, ietvaros. Projektu līdzfinansē Tukuma novada Dome.
_______________________________________________
Šis materiāls ir sagatavots projekta „Biedrības „Tukuma Nevalstisko Organizāciju Apvienības” (Tukuma NVOA) kapacitātes stiprināšana un darbības attīstība” (Līgums Nr. 1DP/1.5.2.2.2/11/APIA/SIF/026/77) ietvaros. 92,07 % no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti „Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana” administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu. Par šīs publikācijas saturu atbild Biedrība „Tukuma Nevalstisko Organizāciju Apvienība” un tā neatspoguļo Eiropas Savienības oficiālo viedokli.

 

Komentāri (0):

Komentāru nav!

Kā tevi sauc?
Ko teiksi?  
Ievadi pirmās četras zīmes no teksta: trlvqmt
 

Smaidiņu apzīmējumi!

:) :( ;) 8) :D :b >D :\ >: :rolleyes :evil
 
:| :O :x :I :8o 0] :smokin :hat :rollin :lol :fuck
NEVARI ATRAST?
STATISTIKA

Patreiz portālā 2097 raksti,  131 neapstiprināti.
Raksti šodien: 0
Raksti vakar: 0
Raksti aizvakar: 0
Raksti pagājušomēnes: 0

Sludinājumi šodien: 0
Sludinājumi vakar: 0


A

 

@
***

 


Arhīvs | Administrācija | Lietošanas noteikumi | |
  
© 2006  tukums.info
 Visa informācija kas šeit publicēta ir publicētāja vai TUKUMS.info administrācijas īpašums.
Par publicētāja rakstīto tekstu vai foto materiālu TUKUMS.info atbildību nenes.
Izstrādāts un uzturēts SIA "DEMO.LV"