tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadamc=3
   
  Kopš 2006. gada 1. jūnija
tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadam

 

 

Elizabete, Betija, Liza, Līza
Svētdiena, 2017. gada 19. novembris.

 

Tukuma NVO Apvienība rīko Eiropas Savienības finansēta projekta noslēguma pasākumu

::Notikumi::

Linda Kalniņa, Tukuma NVOA projekta informāc. koordinatore   4. decembris. 2012  0 piebildes

6.decembrī plkst.16:00, Tukuma novada Domes konferenču zālē, Talsu ielā 4, Tukumā, Tukuma NVO Apvienība (Tukuma NVOA) rīko Eiropas Savienības un Tukuma novada Domes finansēta projekta „Biedrības „Tukuma Nevalstisko organizāciju apvienības” kapacitātes stiprināšana un darbības attīstība” noslēguma pasākumu.

Projekta vispārējais mērķis ir panākt aktīvu un kvalitatīvu nevalstiskā sektora līdzdalību lēmumu pieņemšanas procesā un publisko pakalpojumu sniegšanā, kā arī Eiropas Savienības politikas instrumentu un pārējās ārvalstu finanšu palīdzības līdzfinansēto projektu un pasākumu īstenošanā. Projekta tiešais mērķis ir stiprināt Tukuma NVOA kapacitāti un attīstīt tās darbu aizstāvot savas intereses, piesaistot papildus finansējumu ideju īstenošanai un sekmējot darbības atpazīstamību vietējā sabiedrībā.
Projekta ietvaros tika īstenotas secīgas aktivitātes noteikta mērķa sasniegšanai - apmācības interešu aizstāvībā, projektu izstrādē un vadībā, budžeta plānošanā un grāmatvedībā un publiskā tēla veidošanā, projektu ideju izstrāde un finansējuma piesaiste, NVOA darbības stratēģijas 7 gadiem izstrāde, juridiskās konsultācijas NVOA biedriem, ik mēneša atvērto durvju dienas iedzīvotājiem, studiju vizīte uz Zviedriju, tematisko materiālu sagatavošana un publicēšana un informatīva materiāla (bukleta) par Tukuma NVOA izdošana.
Projekta noslēguma pasākumā ikviens interesents varēs saņemt informāciju par projekta ietvaros īstenotajām aktivitātēm un sasniegtajiem rezultātiem. Dalībniekiem, kuri piedalījās projekta ietvaros organizētajās apmācībās, tiks pasniegti zināšanas un prasmes apliecinoši sertifikāti.
Tukuma NVOA aicina apvienības biedru organizāciju pārstāvjus, Tukuma novada iedzīvotājus, mediju pārstāvjus, pašvaldību amatpersonas un ikvienu interesentu iepriekš pieteikt savu dalību projekta noslēguma pasākumā rakstot uz e-pastu: tukumanvo@gmail.com vai pa tālr. 20216597. Plašāka informācija par projektu un noslēguma pasākumu - sazinoties ar Tukuma NVOA valdes priekšsēdētāju Guntu Kalviņu: guntakalvina@inbox.lv , 29516262.
Noslēguma pasākums tiek rīkots „Biedrības „Tukuma Nevalstisko Organizāciju Apvienības” (Tukuma NVOA) kapacitātes stiprināšana un darbības attīstība” (Līgums Nr. 1DP/1.5.2.2.2/11/APIA/SIF/026/77) ietvaros. 92,07 % no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību un to atbalsta Tukuma novada Dome. Projekts tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda 1.5.2.2.2.apakšaktivitātes „Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana”, kuru administrē Valsts Kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu, ietvaros.
_______________________________________________
Šī publikācija ir sagatavota projekta „Biedrības „Tukuma Nevalstisko Organizāciju Apvienības” (Tukuma NVOA) kapacitātes stiprināšana un darbības attīstība” (Līgums Nr. 1DP/1.5.2.2.2/11/APIA/SIF/026/77) ietvaros. 92,07 % no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti „Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana” administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu. Par šīs publikācijas saturu atbild Biedrība „Tukuma Nevalstisko Organizāciju Apvienība” un tā neatspoguļo Eiropas Savienības oficiālo viedokli.

 

Komentāri (0):

Komentāru nav!

Kā tevi sauc?
Ko teiksi?  
Ievadi pirmās četras zīmes no teksta: xrcxs
 

Smaidiņu apzīmējumi!

:) :( ;) 8) :D :b >D :\ >: :rolleyes :evil
 
:| :O :x :I :8o 0] :smokin :hat :rollin :lol :fuck
NEVARI ATRAST?
STATISTIKA

Patreiz portālā 2097 raksti,  131 neapstiprināti.
Raksti šodien: 0
Raksti vakar: 0
Raksti aizvakar: 0
Raksti pagājušomēnes: 0

Sludinājumi šodien: 0
Sludinājumi vakar: 0


A

 

@
***

 


Arhīvs | Administrācija | Lietošanas noteikumi | |
  
© 2006  tukums.info
 Visa informācija kas šeit publicēta ir publicētāja vai TUKUMS.info administrācijas īpašums.
Par publicētāja rakstīto tekstu vai foto materiālu TUKUMS.info atbildību nenes.
Izstrādāts un uzturēts SIA "DEMO.LV"