tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadamc=3
   
  Kopš 2006. gada 1. jūnija
tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadam

 

 

Elizabete, Betija, Liza, Līza
Svētdiena, 2017. gada 19. novembris.

 

ŠMURGUĻI!

::Notikumi::

xxx  15. februāris. 2013  8 piebildes

Sodien, 15.02 braucot pa meža ielu, pamaniju pieturā pie rimi kkadus 3 patsmitgadniekus, kas uzbruka un centas piekaut onku ap gadiem 50! sakuma pabraucu garam noskatoties, tacu beigas sapratu kad nevar ta vnk pabraukt garam, tapec apgriezu masinu un braucu atpakal, zhigli uztaurejon un strauji iebraugdams pietura(kur autobusi apstajas) un izlecot ara ar pirmo kas gadijas pie rokas , protams varonji aizmuka, tacu man rodas jautajums, cik tukuma ir vienaldzigu cilveku ? cik, CIK masinu pabrauca pirms manis garam siem šmurguliem ??? tie kas pabrauca garam un neko nedarija lietas laba, jums pasiem nav kauns ? un ja jus butu ta onkas vieta ? LOPI, kauns par tukumniekiem, vnk nozelojama sabiedriba!!!!! kauns!

 

Komentāri (8):

1. vietejais

2/15/2013 23:35:20

Tukumā sabiedrība iedalās četrās daļās, ir sitēji(huligāni, bandīti) ir mīzēji, un tad arī pensjonari un sievietes! KAUNS! itkā mums nepietiktu problēmas ar pieaugušajiem idiotiem, bet ir vēl sīkie utubungas ... kauns

2. tas pats

2/16/2013 3:49:51

Pirms pārisi dienām nācu mājās pusdienās, sīkie gānīja zināmu NTZ žurnālisti par to, ka šiem aizrādīja par cūcīgu rīcību uz ielas. Noignorēju, jo nebija acīmredzamas vardarbības. Negribās iedomāties, kas būtu jādzird, ja nebūtu ignorējis, "nabaga vecāki" noteikti glābtu savas "nabaga atvases". Tiesības ir palikušās pārāk daudz un pienākumu - pārāk maz. Nekas, sīkie krupji, večiem vēl ir krampis, izdauzīsim no jums morālo kroplumu, ja vajadzēs.

3. deputāts

2/16/2013 11:53:21

Nu kas tā vispār te par tautu , izdauzīsim piespiedīsim , sasitīsim , šmurguļi ,,,,, Un tad brīnamies ka mumsīm tādi bērni aug , paši jau arī neesam nekādi zolīdie un ļoti gudrie , izklausās ka tāds padibenis vien tajā Tukumā ir palicis , visi kas ir kcik domājošie sen jau pametuši šo sasodīto Tukumu un valsti , un cik zinu tad katru nedēļu no Tukuma aizbrauc ap 10 cilvēku , un turpinās vēl joprojām . Tā kā samierinieties tikai ar to kā ir , un iesaku kad iesiet pa Tukuma ielām vienmēr nēsāt līdzi beisboleni , jo tālāk būs vēl trakāk , brīz tiem mūsu šmurguļiem pievienosies šmurguļi no Rumānijas , Bulgārijas un citām atpalikušajām un neizglitotajām valstīm un tautām

4. iebraucējs to deputātam

2/18/2013 11:01:37

Brauc tik prom un nekūdi te pārējos! Ne jau visi te ir neveiksminieki ar tukšu pauri, ka jābrauc prom sūdus mēzt un musaros rakāties.

5. vecis

2/19/2013 12:54:12

Būtu es redzējis šādu sitovāciju uz ielas- grūti man iedomāties, ka varētu pabraukt garām! Sen nekas tāds nav dzīvajā redzēts, bet agrāk ir gadījies šādus šmurguļu bariņus padzenāt pa Tukumu!

6. šmurguls

2/20/2013 16:31:44

Būtu es redzējis šādu sitovāciju uz ielas- grūti man iedomāties, ka varētu pabraukt garām! - neirs pat me.ntu džips pabrauca garām, jo veda sievu uz maximu iepirkties, neviens nepiestāja, bet ntz tantiņas vispār nav vērā ņemamas.

7. lasītāja

3/1/2013 10:58:13

Es vienreiz lecu ārā no mašīnas (gaidīju vīru, kamēr viņš Randā iegāja), jo jaunietis vicinājās ar kulakiem un sataisījās spert savai draudzenei par to, ka viņa viņam kaut ko aizrādīja vai negribēja ļaut. Ātrumā nezināju, ko darīt, pateicu, ka saukšu policiju. Vismaz meitene tajā brīdī neatrāvās.

8. to šmurguls

3/3/2013 10:46:33

a ko japolicists viens pats, tad jāiejaucas vai, a ja atrausies no tiem šmurguļiem-ko ta...no taviem nodokļiem vien būs jāārstē, jo šiem jau medicīnas pakalpojumi pa velti...i paskaties uz tiem tukuma mentiem-dažam labam pat savu uzblīdušo vai pārlieku izkāmējušo miesu nest grūti, kur ta vēl kādu šmurguli savaldīt
Kā tevi sauc?
Ko teiksi?  
Ievadi pirmās četras zīmes no teksta: xvpvqx
 

Smaidiņu apzīmējumi!

:) :( ;) 8) :D :b >D :\ >: :rolleyes :evil
 
:| :O :x :I :8o 0] :smokin :hat :rollin :lol :fuck
NEVARI ATRAST?
STATISTIKA

Patreiz portālā 2097 raksti,  131 neapstiprināti.
Raksti šodien: 0
Raksti vakar: 0
Raksti aizvakar: 0
Raksti pagājušomēnes: 0

Sludinājumi šodien: 0
Sludinājumi vakar: 0


A

 

@
***

 


Arhīvs | Administrācija | Lietošanas noteikumi | |
  
© 2006  tukums.info
 Visa informācija kas šeit publicēta ir publicētāja vai TUKUMS.info administrācijas īpašums.
Par publicētāja rakstīto tekstu vai foto materiālu TUKUMS.info atbildību nenes.
Izstrādāts un uzturēts SIA "DEMO.LV"