tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadamc=3
   
  Kopš 2006. gada 1. jūnija
tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadam

 

 

Elizabete, Betija, Liza, Līza
Svētdiena, 2017. gada 19. novembris.

 

Ceļojums pa Tukuma ēstuvēm

::Lasāmgabali::

Intars  15. aprīlis. 2013  70 piebildes

Laikam aiz sava slinkuma un aiz vēlmes palutināt sievu, esmu visai biežs kafejnīcu apmeklētājs.
Tā nu man izveidojusies šāda tāda pieredze, ar kuru gribētu dalīties.
Pārsvarā apmeklējam Karē, Hokeja halli, Pavardu, Apli, Valdaišus, bet gadās iemaldīties arī kādā citā kafejnīcā vai picērijā, kuras nu jau Tukumā netrūkst.
Tāds neliels personīgais vērtējums

Karē
Karē es uzskatu par stabilāko Tukuma vērtību. Kaut arī kafejnīcas pirmsākumos tur atpūtās dīvaina publika, bet nu jau gadiem tā ir laba vieta kur ar ģimeni var garšīgi paēst. Es pat piedotu Vegetas pārspīlēto lietošanu, jo paēst var tiešām ļoti labi. Apkalpošana noteikti ir labākā Tukumā, kas nekur citur Tukumā nav sagaidāma.
Plusi - vienmēr zinu ko sagaidīt, ēdiena kvalitāte neatšķiras no maiņām, meitenes tiešām prot apkalpot, kas Tukumā vairs nav sastopams nekur!
Mīnusi – Neērti krēsli, ierobežots vietu skaits

Pavards
Pavards, protams ir optimāls cenas un kvalitātes salikums, ja vienkārši gribās paēst. Nav nekādu ekstru, ēdiena kvalitāte ir virs vidējā un reti gadās ķibeles ar kvalitāti. Ja strādā ilggadējā darbiniece pie kases, tad arī apkalpos kā pie cilvēkiem.
Plusi – Cena, vienmēr ir kur sēdēt, laba ēdiena kvalitāte
Mīnusi – Nolietotas telpas un nedaudz kooperatīva dizaina salikums.

Aplis
Par Apli protams man sarežģītāk izteikties, jo esmu bijis saistīts ar Dekšņiem. Man protams liekas, ka jaunais Aplis ir bistro ar restorāna izskatu. Tas ir kļuvis dārgāks, bet laikam jau par tik jauku iekārtojumu, tīriem galdiem, tīrām telpām arī ir jāmaksā. Iekārtojums manuprāt pārsniedz to ko Tukumnieki vispār ir pelnījuši. Ēdienu kvalitāte manuprāt ir laba, tikai traucē mazā aprite uz kuru sekām var nedaudz iekrist. Apkalpošana bez emocijām, kā jau bistro.
Plusi – Gaišs, tīrs, laba ēdiena kvalitāte, Retā vieta kur var rīkot bērnu ballītes
Mīnusi – Cenas nedaudz virs provinces vidējā

Valdaiši
Valdaišiem jau kādu laiku sākusies jauna ēra, un nav nemaz tik traki kā varēja gaidīt. Jaunā ēra ir Tukumnieku iecienītā pavāra pārvākšanās uz Hokeja halli. Kamēr bija iepriekšējais pavārs, tikmēr bija ļoti krasas atšķirības starp maiņām un tas tracināja. Tagad vidējais līmenis ir saglabāts, bet apkalpošanas kvalitāte gan ir graujoši zema. Reizēm liekas, ka apkalpotājām nav ne mazākās saprašanas par to ko Viņas dara.
Plusi – Ērta klusa vieta kur pasēdēt un visai labi paēst. Vienīgā vieta Tukumā kur ēdienkartē ir šašliks
Mīnusi – apkalpošanas kvalitāte.

Elizabete
Manas kafejnīcu gaitas sākās tieši ar Elizabeti un noteikti tā joprojām ir vieta kur viss vairāk esmu ēdis. Lai arī pēdējos gados eju Elizabetei ar lielu līkumu, tomēr atceros labos laikus, kad tur viss bija svaigs, nesakaltis, neizžuvis un šokolādes desu varēja sakost. Gan jau, ka arī kāds no Jums bija iecienījis lielo tēju no zābaka, pilnu ar augļiem. Bet diemžēl tie laiki ir beigušies, nu to rotā burgera reklāma.
Plusi – Joprojām tīrīgi
Mīnusi – Sabojāt var pat griķus, Īpašnieces apkalpošana var pārsteigt pat mani. Labāk 2 Ls šodien nekā pateikt, ka šokolādes desu nevar saēst.

Miķelītis
Miķelītis protams ir savdabīga vieta, kura izskatās drausmīgi un ir ceļojums vēsturē, bet pārsteidzoši ir tas ka tur tiešām var arī labi paēst. Ja nav nekādas prasības pret iekārtojumu, sabļaustīšanos ar virtuvi tad ēst tur noteikti var.
Plusi – Lēti
Mīnusi – vēsturisks izskats, savdabīga publika

Hokeja halle (TLH)
Hokeja halle no ēdienu kvalitātes ir beidzot nostabilizējusies un ir atradusi savu vietu. Pavāru komanda ir ļoti laba un noteikti spēs paēdināt vairākas hokeja komandas. Porcijas ir milzīgas un te bieži rodas vēlme pēc trauciņa līdzņemšanai, lai arī sunītim prieks. Kaitinoša protams ir apkalpošana, kur pie šāda apjoma ir vēsturiska lapiņu sistēma. Tas ir viss labākais piemērs kā pie šāda apjoma noteikti nevajag darīt. Mainoties valdībām tā arī neviens nav izdomājis kādu ģeniālu risinājumu kā telpu atdalīt no koridora. Sajūta tiešām ir kā koridorā un ar maziem bērniem telpa ir pat bīstama dēļ trepēm caurumiem margās.
Plusi – Cena pret porciju ir ļoti laba, garšīgi
Mīnusi – auksts, nav droši atrasties ar bērniem

Degustē
Degustē ir kafejnīca RIMI lielveikalā, kurā reizi pa reizei netīšām esam iegriezušies. Jāsaka, ka ēdienu kvalitāte pat pārsniedz to ko no tāda neliela bistro varētu gaidīt. To, ka iekārtojums ir novazāts un nolietots un galdi ir ar drupačām vēl var paciest. Pārdevējas attieksme pārspēj visas cerības. Tas ir labs pierādījums kā viens darbinieks var nograut jebkādu vēlmi apmeklēt šādu kafejnīcu. Šī speciāliste jau bija MEGO kafejnīcā kur Viņas maiņā pat nebija vēlme iet tur ēst. Laikam jau visi nevar strādāt ar cilvēkiem, tāpēc šai kundzei vajadzētu pārvākties uz citu darbu. Protams ja vēlaties izbaudīt slapju trauku lupatu kā senos laikos T2VSK ēdnīcā, tad laipni lūgti izbaudīt.
Plusi – Ideāla atrašanās vieta, normāla bistro ēdiena kvalitāte
Mīnusi – ļoti netīrīgi, aizvainojoša apkalpošana

Kvazi Pica
Kvazi pica ir viena jauka vieta, kur ir gaišs, tīrs un var apēst labu picu, izdzert labu kafiju. Kaut kā man šī vieta asociējas ar pareizu priekšstatu par to kā jāstrādā mazam uzņēmumam. Gadījumā, ja aiz letes stāv īpašnieks, tad viss ir kā labā filmā par mazpilsētu. Nāk labi, cilvēki, čalo, joko un visi liekas gaidīti. Ja īpašnieks aiz letes nestāv, tad šarms nedaudz zūd. Tas ir labs piemērs kā ar salīdzinoši nelieliem līdzekļiem izveidot nelielu biznesiņu un cilvēki to novērtē.
Plusi – Gaišs, tīrs, garšīgi
Mīnusi – hmm

 

Komentāri (70):

1. mierpilsoniitis

4/15/2013 15:06:19

sievu shad tad palutinaat ar picu. orgjinaali

2. intars

4/15/2013 17:25:30

Galvenais ir pasniegšanas veids

3. Jānis

4/15/2013 18:12:54

Miķelī 80 % iet ēst strādnieki.... Pats Tu esi savdabīgs...

4. Anonīms

4/15/2013 22:46:40

Ļoti reti ēdu sabiedriskajās ēdināšanas iestādēs, bet nesen sanāca būt Aplī, sagribējās apēst "saldo", paņēmu kaut kādu kremu ar vaniļas mērci, bija baigā vilšanās, jo liekas, ka tas bija no paciņas, nu baigā sinētika

5. keks

4/16/2013 9:34:26

Nu gan atradušies Tukuma eksperti , drusku lika pasmaidīt , visas mazās kafejnīcas cīnās kā nu māk , un ja kādam iedeva vecu sakaltušu šokolādes desu , tad tikai lai izdzīvotu , jo tie divi lati daudz ko nozīmē , bet par to kas katram garšo , kas traucē , kas liekas nolietots , par to nu gan var spriest tikai cilvēks no malas , kuram sieva neko vairāk nemāk , kā vilkties līdzi viņa gudrā vīra uzaicinājumam katru dienu staigāt pa visām ēstuvēm un kritizēt tos cilvēkus kas veido savu biznesu un mēģina izdzīvot .
Nevajag aizmirst , ka Tukums ir lauku pilsēta ar tādiem pašiem iedzīvotājiem un galu galā pirktspēju , nav nekāda vajadzība ielikt ienterjerā baigos līdzekļus , cerot ka tad nu vairāk nāks apmeklētāju , Ierindas Tukuma cilvēkam galvenais ir lai varētu ātri ieskriet un paēst , nevienam neinteresē kādā krāsā ir sienas un grīda .
Ja gribi lai apkalpo ar šiku pie baltiem klātiem servētiem galdiem brauc uz Rīgas restorāniem ja rocība atļauj .
Un cepuri nost visām mūsu Tukumu ēstuvēm , kas vēl var paciest šitos neapmierinātos izvēlīgos, un ļoti bieži stipri jiocīgos apmeklētājus , kas iedomājas , ka viņu garšu kāpiņas ir kkāds testeris lai vispār runātu par garšas pasauli ēdiena gatavošanā .
Varbū vairāk vajadzētu pievērst uzmanību savai slinkajai sievai , kas no virtuves apartamentiem , un produktu pareizu sagatavošanu pēc sava izvēlīgā vīra pieprasījumiem , mūk kā velns no krusta !

6. Intars

4/16/2013 10:57:20

7. Jocīgais apmeklētājs

4/16/2013 12:52:52

Manas garšas kārpiņas uzreiz pateic ka ēdienam klāt garšas pastiprinātājs nātrija glutamāts. Tukumā nevaru ieēst nekur. Ja kāds uzaicin vienīgā iespeja baudīt interjeru. Bet tas pārsvarā visūr štruntīgs.

8. pavārs

4/16/2013 14:38:40

to jocīgais apmeklētājs

parādi man to ēstuvi kura šito sūdu liek pie ēdieniem , vēl viens experts uzradies , kas visu saprot no ēdieniem un to gatavošanu , interjeru baudītājs , ej uz muzeju un baudi tur visu ko vēlies , vai mākslas galeriju

9. ss

4/16/2013 18:50:55

plus/mīnus objktīvs raksts tikai par kvazi picu drusku var redzēt ka tpievilks klāt. Par picērijām varu piebilst to, ka tukumā kopš aizvērās bandito garšīgu picu vairs nopirkt nevar.

10. skabarga

4/16/2013 19:22:22

nošokēja Tvists, gan gaļa, gan zupa bija pārsālītas.brrrr, nekas nav pretīgāks par sāļu ēdienu, ar šo lietu grēko daudzas ēstuves Tukumā. Tādā ziņā THL viss ir ok. Labprāt pusdienoju Karē.

11. ghh

4/17/2013 0:39:32

Bandito picas bija pastalas, bez pēcgaršas un tā. Bija tur tikai viena pica kas pretendēja būt par picu. Par to drausmīgākas savulaik bija tikai Rimi picas.

12. pārdevēja

4/17/2013 10:04:55

ko jūs te par picām runā , kvazi un rimi un bandito , aiziet uz mego kur tikko svaigi cepta pica par dažiem santīmiem un ņammā iekšā , mēs viņas nespējam cept , es domāju , ka pārdošanas ziņā mego picas pārsit simkārtīgi pirktspējā višas Tukuma picas , sastāvdaļas visur ir vienādas , milti tie paši , tikai cenas gan atšķirīgas , uz ko cilvēki arī iekrīt domājot ka apēduši nez tur kkādu labāku , muļķības ,,,,

13. Jurčiks

4/17/2013 10:12:05

Nu neviens te necep picas, bet gan picas izstrādājumus (picai līdzīgu priekšmetu). Tuvākā picērija ir Rīgā, piemēram "Il Patio" u.t.t.
Garšīgākā ir Kvazi no tā , ko piedāvā Tukumā!
Mego- tā ir pankūka ar desu!

14. Sancho

4/17/2013 11:24:04

Tukumā ir ļoti gardas picas Gardajā picā,garšīgākās kādas esmu ēdis.Taka nevajag runāt ka tukuma nav normalas picerijas,vienmer laipna apkalposana,un ari izvele liela.Ka ari gards kebabs.
Ar parejam picerijam nevar salidzinat.

15. Garšas kārpiņa

4/17/2013 11:42:38

Vienīgās reāli garšīgās picas ir Itālijā. Kurš ir bijis un nobaudījis, man piekritīs. To ko pie mums var dabūt, par picu nevar nosaukt nekādi.

16. lola

4/17/2013 12:04:08

Kare-ok
Kwazzi-pedeja vieta,kur ietu,lai pashi ed savus needamus kebabus!

17. nepica

4/17/2013 21:25:12

15. Garšas kārpiņa


2013.04.17. 11:42:38
Vienīgās reāli garšīgās picas ir Itālijā. Kurš ir bijis un nobaudījis, man piekritīs. To ko pie mums var dabūt, par picu nevar nosaukt nekādi.

Nepiekrītu!

Dažas reizes esmu paceļojis pa Itāliju, pagaršojis dažādas picas, dažādās Itālijas vietās. Sēcinājums viens - nepatīk, pica ir pēdējais ko ēst Itālijā latvietim.

18. Garšas kārpiņa

4/17/2013 21:57:37

Bet, protams, nemaz nestrīdos, Mego maizes plācenis ar kaut kādu treknu masu virsū ir īstā pica ko spēj novērtēt Tukumnieks reņģēdājs parastais.
Bet es jau sen kā veltu vienu nedēļu gadā, lai aizbrauktu uz Itāliju un baudītu īsto picu, pastu, tomātus un mandarīnus, kuri pat nav salīdzināmi ar pie mums nopērkamajiem. Saēdos un pārējo gadu man viņus negribas, pat nekārojas. Tukuma picas vien pornogrāfija, salīdzinot ar patiesām baudām.

19. show me

4/17/2013 23:36:15

Piekritu,Tukuma,nu tiesham no picam ir tikai nosaukums.Nezinu,ka Riigaa,bet ari dzirdets daudz negativa.

20. vietējais

4/18/2013 9:53:53

Tukumā itkā picas neviens nemāk taisīt , bet visas esošās picērijas rullē , cilviņi stūķē kuņģī kā maz neliekas , Itālija nobāl tukumnieku priekšā , nu nevajag iztaisīties , ja lauķis sāk šitā gāzties , fūū

21. Toro

4/18/2013 10:30:48

Patiesībā šķiet, ka ēdienu , kādu gatavo, nosaka pieprasījums. Ja neēstu, tad netaisītu, ne Mego savu stūķmaizi, ne citi.
Latvijā līdz normālai ēšanas kultūrai ir vēl tālu ejams. Galvenais ir ātri un daudz pierīties!

22. alinieks

4/18/2013 13:59:35

a kur alinieks pazuda ? tas tak arī bija atkal atsācis darboties.

23. Ko vēl

4/18/2013 14:06:20

Tam Intaram jāaiziet vēl uz:
1. ex-alus pagrabu;
2. Gardo Picu;
3. Twists
4. Kafe kas ir Randā
5. Kafe Rīgas ielā 73 "Stopiņš"
6. Kafē "Statoil"
7. Zodiaks - Pils ielā

24. Pieprasījums/piedāvājums

4/18/2013 14:11:35

Parasts cilvēks jau nemaz nezin ko viņam tai kafūzī piedāvā. Tagad maz ko gatavo uz vietas. Pārsvarā visu iepērk bāzē jau gatavu, sasaldētu. Viendien biju Rīgas bāzē, un paliku stipri pārsteigts par piedāvājumu. Visu kafejnīcu sortimentu sākot no strūdelēm nūdelēm līdz kartupeļiem ar karbonādi var dabūt sasaldētus. Pavārs tikai atsilda un izkārto uz šķīvja. Tas viss rullē, jo citas izvēles jau nav.

25. sudigi

4/18/2013 15:52:00

Nu man ta pati problema. Jabrauc katru gadu uz krieviju uz nedelju lai istu salanku un borscu ieestu, jo tukuma estuves nifiga tada nepiedava. Mierigi atvelu nedelju un aizbraucu pie reizes normalu shnabi iedzeru.
a ja gribu normalu karbonadku tad uz polakiem maucu a to te to galu ola tin ieksa lai vairak izskatas a polija karbonade + zhubrovka + mentovij sok. = > super

Karo4e vsjo gavno tut i vse ludi bladi. a sonce jobanij fanarj

26. Lukturis

4/18/2013 17:58:29

Man Krievijā īpaši garšo pankūkas ar ikriem. Šad un tad var aizlaizt uz Pēterburgu, apvienojumā ar Ermitāžas apmeklējumu garšīgi paēst. Tikai vīzas pēdējā laikā neadekvāti dārgas palikušas, lai dēļ pankūkām brauktu.
Principā produkti kuri bijuši sasaldēti kādu gadu pusotru pilnībā pazaudē savu dabīgo garšu. Tāpēc Tukuma kafejnīcās ēdiens labākajā gadījumā liekas sāļš. Bet, ja piespiedu kārtā katru dienu tādās ēstuvēs jāpusdieno, ar laiku pieron un neliekas vairs tik traki, tā teikt viss rullē.

27. īstenais latvis

4/18/2013 21:49:03

visur visur viss ir forši tikai pie mums ir sūdīgi. citur šņabis saldāks, pica nebulcīgāka, karbonāde nesaldēta un arī kaimiņi labāki u.t.t.

28. arhīvs

4/19/2013 0:43:05

links

29. Aga

4/19/2013 7:13:51

Jums vēl visas cerības uz Hesburgeri.

30. Homers

4/19/2013 20:21:22

Hesburgers... mmmm..

31. Hei

4/19/2013 21:40:30

Hesis būs reāls konkurents statoilam.

32. Toro

4/19/2013 22:04:58

Labs, Intar! Turpini apcerējumus par rajona ēstuvēm ar! Būs interesanti!

33. Īdētājs to KEKS

4/22/2013 12:00:26

Ja tādā veidā mēģina izdzīvot, tad labāk, lai tādas vietas neizdzīvo!

Ja tu maksā naudu, tad jāsaņem atbilstoša apkalpošana un ēdiena kvalitāte. Bet dēļ tādiem, kuri nespēj pārdzīvot sociālisma sabrukumu un dzīvo pēc principa - man pienākas, tikai visu čakarē.

34. arhīvs

4/22/2013 20:27:09

fuchttp:// links

35. zane

4/23/2013 10:12:42

labi baro arī Zodiakā, apkalpošana laba un arī ēdiens ir vienmēr gards, nekad neesmu iekritusi salīdzinoši ar citām vietām.

Jā, Rimi tas ir viens briesmu ēdiens! Es pat labāk gatavoju, es īsti nesaprotu un apbrīnoju kā tie pavāri to ēdienu sabojā, tur ar mākslu vajag!

36. dzīves izstumtais

4/23/2013 13:49:02

Sarkanajā krustā lēti un garšīgi!!!!! Apkalpo laipni un ātri. Pusdienas izmaksā no 0.70-1.30Ls.

37. arhīvs

4/24/2013 17:01:14

Visgaršīgākais ēdiens ir:""mūsu pašu LATVIETIS,ko var nobaudīt katrā kafejnīcā,restorānā utt.Vajag tikai ""pasviest"" nelielu ēdiena karti,kā šinī gadījumā to izdarīja ""INTARS"",un tūlīt mēs kopīgi šo ēdienu notiesājām (ar sāli,vai bez)varbūt ar kādām garšīgākām garšvielām.Cenai nav nozīmes,šo ēdienu katrs var iegādāties regulāri,katru dienu.-ne tikai Tukumā.

38. to arhīvs

4/24/2013 23:16:03

+ Tev! Homo lettone vulgaris- forever! (Kas gribēs sapratīs, kas ne, tas skatās komentu Nr. 37.)
Paldies!

39. Art

4/25/2013 23:16:57

TLH apkalpošana ir graujoša. Reizēm ja vēlies pusdienās ieturēt tikai zupu, jāgaida 25min līdz atnesīs. Pusdienlaiks pa to laiku jau beidzies. Ne reizes tur vairs neiešu!

40. to Art

4/25/2013 23:27:26

Tev gan īss pusdienalaiks. Man tevi žēl. Nabaga tu. Iesaku ņemt. maziīti uz darbu līdzi

41. pavārs

4/26/2013 10:12:17

Ja gribi ātri paēst , tad vajag iet uz tām ēstuvēm kur visu no rīta agri sacep un tad tas viss eļļā samirkušais sakaltušais ēdiens veselu dienu nostāvējušais gaida tevi kad tu to ātri aprīsi , labu apetīti !
Un ja vēl neieslēdz to silto vitrīnu elektroenerģijas taupīšanas nolūkos , un iemet to visu mikrenē pie pasniegšanas , tad pusdienas var teikt ka ir " izdevušās "

42. 25min pusdienlaiks

4/26/2013 13:32:13

Ja vajg ātri var ieskriet tajā uz Pils ielas. Vienīgā problēma, ka čekus tur nedod un man nepatīk atbalstīt nelegalo uzņēmējdarbību. Reiz, kad paprasīju čeku, man nikni uzbrēca - vai tad jums vajag?? Kad gaidīju un negāju prom sāka meklēt kases aparāta atslēgu. Kaut bija jau pēcpusdiena, kases aparāts tajā dienā laikam vispār nebija ieslēgts. Bieži pat redzu kundzītes no VID tur kafijojam, tā ka skaidrs, ka zvanīt, rakstīt un sūdzēties kādam nav nemazākās jēgas. Bet visādi citādi varētu pat teikt diezgan garšīgi un galvenais ātri.

43. to 42

4/26/2013 13:52:42

Pārskaiti pa tiešo, ko tur starpnieku izmantot! links /
links / links

44. VID inspektors

4/26/2013 17:21:43

to 25 min pusdienlaiks

neturi info zem pūra , saki kurā vietā tas bija ?

45. Dainis

4/26/2013 21:08:53

Jau labu laiku dzīvoju un strādāju UK, maksāju nodokļus tur un zinu, ko tas man dos. Saprotu, ka LV neviens to negrib darīt, jo viss, ko samaksā aiziet kāda privāta uzņēmēja kabatā! Parex , Krājbanka, tagad Metalurgs u.t.t. Piekrītu 43 komentam! Un nezinu, cik ir jāmaksā nodokļos, lai cerētu uz kaut cik normālu pensiju. Bet nu labi, kas grib , lai cenšas!
P.S. Atbraucu atvaļinājumā, skatos, Tukums gandŗiz tukšs, tauta kaut kur pazudusi.

46. Da White

4/28/2013 21:22:00

Noteikti laba vieta kur paēst ir Karē. Valdaišos biju pasen, bet ēdiens bija labs, lielas porcijas un ok cena, apkalpošana gan tā so/so.
Bija garšīgi agrāk Margo un vecajos laikos Pagrabā. Kur palika pavāri no tām vietām? Laikam tad vairs nav Tukumā...

komentāri pie raksta ka parasti spridzina un atiet no tēmas, kā jau pieņemts Latvijā.

Latvijas labāka restorāna ēdienkarte:
1) Latvietis savā sulā.
2) Latvietis lauku gaumē.
3) Latvietis kažokā.
4) Saulē cepts Latvietis ar krēma garšu.
utt. .. Latviešu mīļākais ēdiens tak ir cits Latvietis

Picas? Itālijas picas ir super un tas, kas ir te Latvijā ir tiešam picas izstrādājums, pie tām caurspīdīgs Kad esmu ITA tad obligāti eju uz kādu kafuci paēst garšīgo picu un tur tiešam ir ko ēst.

47. optimists

5/1/2013 17:09:18

Pieaugušu bērnu saiets riktīgi labi izpriecājos,lasot komentārus.....

48. Launags

5/1/2013 23:50:05

Karē - ir garšīgi, jā, bet tā kartupeļu garšviela ir īsta inde (tāpēc arī laikam garšo un visi vēl iet, jo nu tie E ir narkotika)

Kvazzi - ļoti patīk, tikai agrāk bija vistas fileja, ne giross, girosam tāda lētuma piegarša

49. pavārs

5/2/2013 9:11:04

Ja ēstuvēs viss būtu no pašu audzētiem produktiem un vis būtu tikai no dabīgā , tad tu to nekad nenopirktu , tev vienkārši naudas nebūtu tik daudz , tāpēc arī tās lētās ēstuves mūs indē nost , un karbonādes cep ar tām eļļām kas pončikus iepriekš vārījušas, vajag filtrēt kas kur tiek dots , ja vispār tavs prāts kko saprot no ēdiena garšām un to gatavošanas pamatprincipiem .

50. Ak vai - giross!

5/2/2013 9:19:05

starp citu, airbaltics gandrīz katru mēnesi akcijā izmet romu pa 29 vai 39 lati, parasti gan pa naktīm tās akcijas jāvaktē, tas gan. bet man liekas diezgan saprātīga cena, lai visi kas vēl nav pamēģinājuši picu-īsto var aizlidot.

51. to Ak vai - giross

5/5/2013 13:06:03

Nu Airbaltic ir sūds. šauri krēsli apkalpošana kā pie lopiem. Pamēģini pabraukāt ar normālām kompānijām, tad arī sāc runāt par picu itālijā u.t.t.
Cik saprotu, tu neesi izbaudījis neko labāku kā lēto Airbaltic piegaršu.

Laikam mēs esam lēta tauta, ja neko citu nevaram

52. Launagam no KvaziPizza

5/5/2013 13:15:53

Sveiks,

Par vistas fileju un girosu.
Sākotnēji mums bija vistas sķiņā desa, kurai ražotājs diemžēl nespēja nodrošināt konstantu kvalitāti. Eksperimentāli izmēģinājām vistas fileju, diemžēl atsauksmes par šo produktu kopumā nebija pārāk pozitīvas, tālab izvēlējāmies vistas girossu, kuru lietojam picām jau mazliet vairāk kā 2 gadus.
Cenas ziņā vistas giross attiecībā pret vistas fileju ir dārgāks. un darbietilpīgāks apstrādes procesā.

Paldies par atgriezenisko saiti.
Ja vēl Jums ir kādas pārdomas par Kvazi Pizza, lūdzu sūtiet savus ieteikumus, jautājumus un komentārus uz info@kvazipizza.lv

Ar cieņu,
Kaspars Liepa

53. arhīvs

5/9/2013 21:00:25

uzrakstiet,ko jaunu....garllaicīgi.

54. arhīvs

5/9/2013 21:45:42

links

55. tukumnieks

5/15/2013 20:55:41

Garšīgi un lēti var paēst Pūrē,kafejnīcā "Pie Jāņa".Apkalpošana laba,porcijas lielas,cenas arī pieņemamas.Un no Tukuma līdz Pūrei tikai nieka 15km.Bet toties var garšīgi paēst.Soļanka ir vienkārši ideāla!!!)

56. H

5/25/2013 10:39:05

Tad jau tā sieva ir uzaudzējusi milzīgu pakaļu pa kafeinīcām tik dzīvojoties.
p.s. ir simtiem viedu, kā lutināt sievieti.

57. Ronis

5/31/2013 17:16:53

Kvazi ir galīgs mēsls. Kasik, es tev nepatiekšu vai tev tur fileja vai giross, uz lielās picas atradu tikai četrus pārkaltušus gaļas gabalus, gaļas veidu noteikt varētu vienīgi Horācijs no csi. Siers ar ne kā siers pat kā siera izstrādājums nav pēc garšas, pašu lētāko laikam iepērc. Pica pati cieta, ne sagrauzt, ne sagriezt. Kurpju zoli savu izcep, būs kudi labāk.

58. to Ronis

5/31/2013 23:23:59

Tavas picas ir labākas? Kāpēc pirmdienās esi ciet?

59. Jēee

6/4/2013 16:08:30

Sakaltušas, bezgaršigas picas, tas nekas. Toties viņš jau lido ar privāto lidmašīnu, Air Baltic šim par prastu, sēdekļi pārāk šauri

60. Janka

10/22/2013 20:25:42

Intar, notestē ožeta burgeru pie brīvības laukuma! Un atsauksmes studijā!

61. Burgerkings

10/29/2013 13:03:06

Vispār jau tas ir Artim, Ožets pieness tikai ūdeni

62. Janka

10/29/2013 22:21:56

Kuram? Kamparam?
Bet kā garšo?

63. Intars2

10/30/2013 12:42:07

Vai tad Mohito un tā burgeru ēstuve nav Ožetam?

64. Eliina

8/4/2014 12:22:06

Izlasiiju sho un noleemu ka iesim 4trataa paeest pilseetaa taa vietaa lai gatavotu pashi.
7dienaa pl 20.15 toties paeest nevar nekur... Saakumaa saka ka virtuve valjaa, un tad 5 minuushu laikaa atvainojas ka tomeer virtuve jau ciet. Gan Karee gan Baboon, Gan tajaa picaa.
Ka negribaas straadaat nevajag, bet droshi vien pashi iipashnieki eestuveem domaa ka virtuve smelj ienaakumus liidz 21 un 22, bet iisteniibaa pavaars jau pannas slauka un pucee kurpes maajupceljam.

Fui

65. Es to 64. Eliina 2014.08.04. 12:22:06

8/5/2014 15:31:11

a vai tu DURA nezini, ka pēc plkst.18:00 ēst nedrīkst-staigā tāpēc apkārt celulītpakaļas un alusvēderi, ka pretīgi skatīties

66. pavārs

8/6/2014 10:56:57

to Ellina

Tak vienreiz uzcep pati kko svētdienas vakarā mājās , Tukumā tik vēlu svētdienā paēst vairs nevar nekur .

67. to Pavārs

8/7/2014 15:01:48

Pavār, iedod adresi, svētdien būsim ciemos! Sāc jau šmorēt!

68. pavārs

8/7/2014 18:27:46

Vēl viens tāds bez rokām uzradās , kas neko mājās negrib gatavot

69. to Pavārs

8/8/2014 8:11:50

nepareizi, vnk, pats visu nedeļu ko līdzīgu daru (konditors) , tāpēc ir dienas kad gribas atpūsties.

70. Markus

1/14/2016 12:28:38

Un ko jus teiksiet par itka superigo iestadi tvists
Kā tevi sauc?
Ko teiksi?  
Ievadi pirmās četras zīmes no teksta: xupupw
 

Smaidiņu apzīmējumi!

:) :( ;) 8) :D :b >D :\ >: :rolleyes :evil
 
:| :O :x :I :8o 0] :smokin :hat :rollin :lol :fuck
NEVARI ATRAST?
STATISTIKA

Patreiz portālā 2097 raksti,  131 neapstiprināti.
Raksti šodien: 0
Raksti vakar: 0
Raksti aizvakar: 0
Raksti pagājušomēnes: 0

Sludinājumi šodien: 0
Sludinājumi vakar: 0


A

 

@
***

 


Arhīvs | Administrācija | Lietošanas noteikumi | |
  
© 2006  tukums.info
 Visa informācija kas šeit publicēta ir publicētāja vai TUKUMS.info administrācijas īpašums.
Par publicētāja rakstīto tekstu vai foto materiālu TUKUMS.info atbildību nenes.
Izstrādāts un uzturēts SIA "DEMO.LV"