tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadamc=3
   
  Kopš 2006. gada 1. jūnija
tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadam

 

 

Elizabete, Betija, Liza, Līza
Svētdiena, 2017. gada 19. novembris.

 

Zemgales reģionā narkotisko vielu aprites jomā aizturētas vairākas personas

::Notikumi::

VP  27. augusts. 2013  2 piebildes

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde informē, ka VP ZRP Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas darbinieki šā gada jūlija un augusta mēnesī aizturējusi vairākas personas par psihotropo un narkotisko vielu iegādāšanos, glabāšanu un realizāciju, policija reidu laikā aizturējusi arī vairākus narkotisko vielu lietotājus.
Policijas darbinieki jūlija beigās, veicot speciālo izmeklēšanas eksperimentu, par sevišķi bīstamu psihotropo vielu amfetamīnu realizāciju Tukumā aizturējuši sievieti, pie kuras atsavināja 6 gramus amfetamīna. Viena sieviete augustā par 1,47 metamfetamīna realizāciju aizturēta arī Jelgavā, savukārt augusta mēnesī aizturēti divi vīrieši Jelgavā pie kuriem izņemta soma ar 10 marihuānas stādiem un 1299 gab.magoņu galviņām. Veicot izmeklēšanas darbības, kāda cita kriminālprocesa ietvaros Jelgavā aizturēts vīrietis, pie kura atsavināti 4 iepakojumi ar gaišās krāsas pulverveida vielu , kas iespējams satur narkotisko vielu. Viela nosūtīta ekspertīzei. Policijas darbinieki izņēmuši narkotisko vielu 604 gab.saturošus augus magoņu galviņas arī Jelgavas novadā, Vilcē, arī par šo gadījumu aizturēts viens vīrietis.
Policijas darbinieki rīkojuši vairākus reidus narkotisko vielu aprites apkarošanas jomā, kura ietvaros 10 personas nogādās uz ekspertīzi aizdomās par narkotisko vielu lietošanu. Reidu ietvaros sadarbībā ar VUGD Jelgavas nodaļu tika veiktas pārbaudes „vīraku” tirdzniecības vietās Jelgavā, no kurām vienā tirdzniecības vietā izņemti 19 gab.iepakojumi ar nezināmas izcelsmes augu valsts izcelsmes vielu un kādā citā tirdzniecības vietā 292 iepakojumi, kuri nosūtīti ekspertīzei. Tirdzniecības vietās pārbaudes tiek rīkotas regulāri - Jelgavā, Dobelē, Tukumā.
Narkotisko vielu aprites apkarošanā jomā VP ZRP Jēkabpils iecirkņa kriminālpolicijas darbinieki Krustpils novadā, Variešu pagastā, sankcionētas kratīšanas laikā pie sievietes, kura tiesāta jau agrāk par narkotisko vielu realizāciju atsavināja 38.5 gramus marihuānas. Tiesa sievietei jau piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu. Savukārt VP ZRP Tukuma iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki Tukumā, veicot izmeklēšanas eksperimentu, pie kāda vīrieša atsavināja 3 iepakojumus ar gaišas krāsas pulverveida vielu- 1 gramu amfetamīna. Kriminālprocesa ietvaros tiks pārbaudīts vai personas nav saistītas ar citiem gadījumiem narkotisko vielu apritē.
Policijas darbinieki lūdz iedzīvotājus arī informēt zvanot uz 110 vai uz anonīmo Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes anonīmo uzticības tālruni - 67014077 par iespējamām tirdzniecības vietām, kur tirgo apreibinošas vielas, kā arī, ja ir informācija par personām, kuras nodarbojas ar tās tirdzniecību. Anonimitāte garantēta.Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv

 

Komentāri (2):

1. lili

8/29/2013 19:24:52

paldies par Jūsu aktīvo darbību.

2. brah

8/31/2013 6:13:39

un akd uztaisis reidu taja ciganu maja preti rimi stavlaukumam ? visu laiku nonarkojusies tur vazajas, bet vai kads kko dara? neko .....
Kā tevi sauc?
Ko teiksi?  
Ievadi pirmās četras zīmes no teksta: jgblgbi
 

Smaidiņu apzīmējumi!

:) :( ;) 8) :D :b >D :\ >: :rolleyes :evil
 
:| :O :x :I :8o 0] :smokin :hat :rollin :lol :fuck
NEVARI ATRAST?
STATISTIKA

Patreiz portālā 2097 raksti,  131 neapstiprināti.
Raksti šodien: 0
Raksti vakar: 0
Raksti aizvakar: 0
Raksti pagājušomēnes: 0

Sludinājumi šodien: 0
Sludinājumi vakar: 0


A

 

@
***

 


Arhīvs | Administrācija | Lietošanas noteikumi | |
  
© 2006  tukums.info
 Visa informācija kas šeit publicēta ir publicētāja vai TUKUMS.info administrācijas īpašums.
Par publicētāja rakstīto tekstu vai foto materiālu TUKUMS.info atbildību nenes.
Izstrādāts un uzturēts SIA "DEMO.LV"