tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadamc=3
   
  Kopš 2006. gada 1. jūnija
tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadam

 

 

Elizabete, Betija, Liza, Līza
Svētdiena, 2017. gada 19. novembris.

 

SIA "Tukums Airport" spiesta atkārtoti pārstrādāt Tukuma lidostas darbības paplašināšanas ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojumu un rīkot jaunu pārstrādātā ziņojuma sabiedrisko apspriešanu

::Notikumi::

Smailjix  18. decembris. 2013  5 piebildes

Saskaņā ar informāciju, kas pieejama Latvijas Republikas Vides pārraudzības valsts biroja (turpmāk - VPVB) Interneta mājas lapā, 2013.gada 17.decembrī VPVB atkal atgriezis atpakaļ Tukuma lidostas darbības paplašināšanas ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojumu SIA "Tukums Airport" tā papildināšanai. Šā gada februārī VPVB jau vienreiz pieņēma lēmumu nosūtīt ziņojumu atpakaļ SIA "Tukums Airport" pārstrādāšanai un konstatēto ziņojuma nepilnību novēršanai.

Tukuma iedzīvotāji jau pagājušā gada oktobrī un atkārtoti šogad Tukuma lidostas darbības paplašināšanas ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojuma sabiedriskās apspriešanas gaitā bija pauduši stingrus iebildumus pret sagatavoto ziņojumu, norādot, ka tas ir ar būtiskiem trūkumiem un nepilnībām, kā arī tas neatbilst Eiropas Savienības vides tiesību aktu noteikumiem. Tukuma iedzīvotāji arī uzskatīja, ka viss uzsāktais Tukuma lidostas darbības paplašināšanas ietekmes uz vidi novērtējuma process kopumā neatbilst Eiropas Savienības vides tiesību aktu noteikumiem, kā tos savos nolēmumos tulkojusi Eiropas Savienības Tiesa, jo, starp citu, šī procesa ietvaros netiek vērtēta visu Tukuma lidostas jaudu patiesā ietekme uz vidi.

Pēc VPVB sniegtās informācijas SIA "Tukums Airport" pati lūgusi atgriezt ziņojumu pirms VPVB par to izdevusi atzinumu. Tas esot darīts galvenokārt tādēļ, ka pašreizējā ziņojumā konstatēts plānotā lidaparātu radītā trokšņa līmeņa normatīvu pārsniegums Tukuma pilsētā, kas apdraud SIA "Tukums Airport" plānoto darbību. Plašāku informāciju par ziņojuma atgriešanas iemesliem sniegs VPVB pārstāve Ērika Ulāne, 67770806; 26482813. Pēc ziņojuma papildināšanas SIA "Tukums Airport" būs jārīko atkārtota papildinātā ziņojuma sabiedriskā apspriešana.

(Skat. attiecīgu informāciju VPVB mājas lapā: links )

 

Komentāri (5):

1. Aijajajajajai!

12/18/2013 12:39:21

Vai šī nebūs jau kaut kāda 8 sabiedriskā apspriešana? Viss sākās ar to, ka 2010.gadā teica, ka nekāda ietekme nebūšot vispār, kamēr tagad saka, ka būs trokšņu normatīvu pārsniegumi Tukuma gan naktī, gan dienā, kas nozīmē ka tur praktiski dzīvot Drubē, Jauntukumā, Ozoliņos neviens nevēlēsies! Nu kā tad tā sanāca drusku sameloties?! Aijjajajajajai Un dome arī to pašu teica, aijajajajajai!

2. vietējā

12/18/2013 14:05:56

Būtu ļavuši tai lidostai sākt strādāt,nevis mūžīgi klausījušies tajos dažos privātmāju iedzīvotajos Durbē.Birokrātijas kalngals.

3. Aijajajajajai!

12/20/2013 16:59:05

Da nu vai tad nav skaidrs, ka tur nefig nekas nelidos jo papirus nejedz sakartot un ja tomer jedz, tad nelaus lidot, jo parkapj likumus par skanam! Aizmirstam un ierokojam taja aerodroma labak vienu lielu maksas stavietu, jo uz kemeru parku tak brauks daudz turistu un viniem tak nebus kur parkoties!

4. Alexs

1/2/2014 14:02:04

Man piemēram, ka Tukumniekam ne visai patīk tādi izteicieni, ka ‘’Tukuma iedzīvotāji ir PRET, vai Tukuma iedzīvotāji kaut ko pieprasīja.. ‘’Ir kaut kādi pacmit cilvēki, nesauksim vārdos :- ) kuri nez kāpēc ir izteikuši karu mūsu jaunajai Lidostai. Es piemēram uzskatu kā LIDOSTA ir ļoti labs signāls investoriem un lielā iespēja pilsētas attīstībai. Tātad lūgums tiem kas ir PRET, nosauciet kaut kā savu organizāciju piem. ‘’Poga un partneri’’ un rakstiet medijos, ka ‘’Poga un partneri’’ ir PRET, vai ‘’Poga un partneri’’ kaut ko pieprasīja..

5. Alexam

1/2/2014 17:44:28

Ko ta sie nav uzskatami par tukuma iedzivotajiem vai?
Bez tam nevajag aizmirst ka tur nav tikai Pogas un vinu partneri bet ari loti daudz citu Tukuma pilsetas iedzivotaju, vismaz 607! Lidz ar to tavs ierosinajums nav pamatots un balstits nepatiesa informacija! Ir ari cits viedoklis - ka ta lidosta ir liels kaitejums regionam un Tukuma pilsetai, ka no tas Tukuma iedzivotajiem bus tikai butisks kaitejums kaut vai troksna izskata un ka nekadas darba vietas (vismaz oficialas) tur nebus un ka tur visadas smuces notiek, ta ar sautenem, ta ar zalliti, ta vel nez ar ko! Taa kaa nestreb karstu draugs!

607 iedzīvotāji parakstās pret Tukuma lidostas pārveidošanu par starptautisku lidlauku
links

links
Kā tevi sauc?
Ko teiksi?  
Ievadi pirmās četras zīmes no teksta: usnxsnu
 

Smaidiņu apzīmējumi!

:) :( ;) 8) :D :b >D :\ >: :rolleyes :evil
 
:| :O :x :I :8o 0] :smokin :hat :rollin :lol :fuck
NEVARI ATRAST?
STATISTIKA

Patreiz portālā 2097 raksti,  131 neapstiprināti.
Raksti šodien: 0
Raksti vakar: 0
Raksti aizvakar: 0
Raksti pagājušomēnes: 0

Sludinājumi šodien: 0
Sludinājumi vakar: 0


A

 

@
***

 


Arhīvs | Administrācija | Lietošanas noteikumi | |
  
© 2006  tukums.info
 Visa informācija kas šeit publicēta ir publicētāja vai TUKUMS.info administrācijas īpašums.
Par publicētāja rakstīto tekstu vai foto materiālu TUKUMS.info atbildību nenes.
Izstrādāts un uzturēts SIA "DEMO.LV"