tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadamc=3
   
  Kopš 2006. gada 1. jūnija
tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadam

 

 

Elizabete, Betija, Liza, Līza
Svētdiena, 2017. gada 19. novembris.

 

Svētdien, 27. aprīlī no pl.12.00 līdz 17.00 Jaunmoku pilī notiks pasākums „Baltā diena”. IEEJA - BEZMAKSAS

::Dažādi::

Anonīms  2. aprīlis. 2014  0 piebildes

Baltā diena Jaunmokās
Svētdien, 27. aprīlī no pl.12.00 līdz 17.00 Jaunmoku pilī notiks pasākums „Baltā diena”, aicinot uz to visus, kam ir jelkāda interese par svinību, īpaši kāzu, rīkošanu. Kāzu ceremonijas, ekskursijas, fotografēšana, semināri, jaunumi frizūru, meikapa veidošanā, tērpu un galda klājuma mode un daudz dažādu risinājumu Jūsu interesēm. Pasākuma apmeklētājiem loterija no dažādu firmu piedāvājumiem un citi jauki pārsteigumi!

Baltajā dienā, 27. aprīlī, visas pils zāles būs pakārtotas kāzu svinību tēmai. Tā kā ik gadus Jaunmoku pili kāzu svinībām vai ekskursijām izvēlas daudz jauno pāru, vienkopus tiek pulcināti potenciālie svinību rīkotāji un dažādu pakalpojumu sniedzēji.

Uz semināriem aicinās SIA „Kāzu Aģentūra” vadītāja Dace Miezīte, ar jaunākajām modes tendencēm tērpu dizainos iepazīstinās Kāzu modes studija „Ingrīda”. Noderīgu informāciju gūsiet, skatot modernus, dažādu noskaņu telpu dekorējumus un galda klājumus. Būs padomāts arī par dažādiem papildus piedāvājumiem kāzās – konditorejas izstrādājumi, alkohola klāsts, bērnu aukļu nodrošināšana un pasākuma vadīšana, dažāda kāzu atribūtika.

Pasākumā tiks pārstāvēts žurnāls „Precos.lv”, bet jaunumus poligrāfijas pakalpojumos izrādīs apgāds „Puse plus”. Kāzu svinību muzikālo noskaņu pasākuma laikā radīs grupa „TirkizBand” un saksofona mūziku nodrošinās Uldis Folkbergs, savukārt pagalmā uz raitu izbraucienu pa pils teritoriju aicinās kāzu pajūgs.

Visas dienas laikā interesenti varēs saņemt izsmeļošu informāciju par svinību rīkošanu Jaunmoku pilī, kā arī ar to saistītiem jautājumiem, darbosies kafejnīca-restorāns „Liepaleja”. Noslēgumā pasākuma apmeklētājiem loterija no firmu piedāvājumiem un citi jauki pārsteigumi. Ieeja pasākumā – bezmaksas.

Pasākuma kuratore – Vita Zimerte, klientu pasākumu organizatore. Sīkāka informācija pa tālr. 63107125, 26187442, info@jaunmokupils.lv , links

 

Komentāri (0):

Komentāru nav!

Kā tevi sauc?
Ko teiksi?  
Ievadi pirmās četras zīmes no teksta: sqkupls
 

Smaidiņu apzīmējumi!

:) :( ;) 8) :D :b >D :\ >: :rolleyes :evil
 
:| :O :x :I :8o 0] :smokin :hat :rollin :lol :fuck
NEVARI ATRAST?
STATISTIKA

Patreiz portālā 2097 raksti,  131 neapstiprināti.
Raksti šodien: 0
Raksti vakar: 0
Raksti aizvakar: 0
Raksti pagājušomēnes: 0

Sludinājumi šodien: 0
Sludinājumi vakar: 0


A

 

@
***

 


Arhīvs | Administrācija | Lietošanas noteikumi | |
  
© 2006  tukums.info
 Visa informācija kas šeit publicēta ir publicētāja vai TUKUMS.info administrācijas īpašums.
Par publicētāja rakstīto tekstu vai foto materiālu TUKUMS.info atbildību nenes.
Izstrādāts un uzturēts SIA "DEMO.LV"