tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadamc=3
   
  Kopš 2006. gada 1. jūnija
tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadam

 

 

Elizabete, Betija, Liza, Līza
Svētdiena, 2017. gada 19. novembris.

 

Ingūna Sudraba viesosies Tukumā!

::Vēsture::

Atbalstu grupa  26. maijs. 2014  0 piebildes

Tautas kustības un partijas “No sirds Latvijai” dibinātāja un līdere Inguna Sudraba sestdien, 31. maijā viesosies Tukumā, lai tiktos ar pilsētas un novada iedzīvotājiem. Tikšanās notiks mācību centra „Zinātne” telpās Pils ielā 9, plkst. 11.00.

Inguna Sudraba raksta “Tautas kustības No sirds Latvijai” mājas lapā: “Latvija, kāda tā ir šodien, neatbilst tautas vairākuma priekšstatiem par savu valsti, jo politiskā sistēma, ignorējot sabiedrības vairākuma gribu, alkatīgi darbojas šauru grupu interesēs. Ir jāuzbūvē tāda politiskā sistēma, kurā valsts vara rūpējās par saviem iedzīvotājiem, nevis kalpo apsviedīgam mazākumam. To, ka tas ir iespējams, apliecina mūsu kaimiņu, Ziemeļvalstu piemērs. Tās ir valstis ar efektīvu ekonomiku un laimīgiem cilvēkiem. Tas ir ceļš, kā atgriezt cilvēku uzticību valsts varai.”
Šā gada 5. maijā Inguna Sudraba kopā ar domubiedriem nodibināja politisko partiju “No sirds Latvijai”. Jaundibinātas partijas mērķis ir panākt, lai "Latvija ir droša, neatkarīga un vienota labklājības valsts, kurā gribētu dzīvot gan mēs, gan mūsu bērni un mazbērni".
“Tautas kustības No sirds Latvijai” rindās ir iestājušies jau gandrīz 1000 Latvijas iedzīvotāji ar mērķi: radīt platformu aktīviem cilvēkiem, kuri grib un spēj ietekmēt esošos procesus, tādējādi nostiprinot tautas demokrātiju.
Kustības biedri uzskata, ka būtiska problēma ir drošības sajūtas zudums, neuzticēšanās valsts un pašvaldību iestāžu spējai kvalitatīvi veikt tās funkcijas, kas nodrošinātu cilvēka galvenās vajadzības - veselības aizsardzība, izglītība, indivīda drošība. Kā vēl viena no problēmām nosaukta plaisa starp valsts varu un sabiedrību, varas neiejūtība pret cilvēku, ka lielākā sabiedrības daļa, godīgi strādājot un maksājot nodokļus , nav spējīga nodrošināt sev un saviem bērniem cilvēka cienīgu dzīvi un labklājību.
Uz tikšanos ar Ingunu Sudrabu lūdzam pieteikties savlaicīgu uz e-pastu inese_kukule@tvnet.lv

 

Komentāri (0):

Komentāru nav!

Kā tevi sauc?
Ko teiksi?  
Ievadi pirmās četras zīmes no teksta: geyidg
 

Smaidiņu apzīmējumi!

:) :( ;) 8) :D :b >D :\ >: :rolleyes :evil
 
:| :O :x :I :8o 0] :smokin :hat :rollin :lol :fuck
NEVARI ATRAST?
STATISTIKA

Patreiz portālā 2097 raksti,  131 neapstiprināti.
Raksti šodien: 0
Raksti vakar: 0
Raksti aizvakar: 0
Raksti pagājušomēnes: 0

Sludinājumi šodien: 0
Sludinājumi vakar: 0


A

 

@
***

 


Arhīvs | Administrācija | Lietošanas noteikumi | |
  
© 2006  tukums.info
 Visa informācija kas šeit publicēta ir publicētāja vai TUKUMS.info administrācijas īpašums.
Par publicētāja rakstīto tekstu vai foto materiālu TUKUMS.info atbildību nenes.
Izstrādāts un uzturēts SIA "DEMO.LV"