tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadamc=3
   
  Kopš 2006. gada 1. jūnija
tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadam

 

 

Elizabete, Betija, Liza, Līza
Svētdiena, 2017. gada 19. novembris.

 

Latvijas pasts rullē, jeb absurds Latvijas pasta Tukuma nodaļā!

::Interesanti::

Nezinītis  6. augusts. 2014  14 piebildes

Vakar saņēmu sūtījumu no UK, paka nāk no EBEYas un apmaksāts ar PAYPALu, tākā paka ir mans īpašums. Tukuma pasta darbinieki kategoriski atsakās izsniegt paku, jo saņēmēja vārda vietā ir iniciālis. Tātad uz pakas norādīts saņēmējs :
A. Andersons
Pauzera iela 123 -1
Tukums Latvija LV-3101
LATVIA.
Pasta darbinieki nespēj identificēt burtu "A". It kā loģiski domājot ar cilvēku identificēšanu Latvijas pasts nenodarbojas, tad vrbūt man palīdzību meklēt policijā lai tie identificē, ka A. Andersons un Andris Andersons ir viena un tā pate persona vai varbūt griesties pēc palīdzības tiesā?
Lūdzu palīdziet ar ieteikumiem kā rīkoties!

 

Komentāri (14):

1. no pasta

8/6/2014 10:52:53

Varbūt , ka A . ir Atis , Aldis , Aivars Andersons , kā lai mēs to zinām , kamēr tu nepierādīsi , ka A ir Andris , paku nesaņemsi . Tajā adresē arī visi šie cilvēki var dzīvot , jānes deklarācijas izziņa , un vēl pārītis dokumentu ,,,,,

2. Nezinītis

8/6/2014 14:06:02

Cik noprotu jūs esat Tukuma pasta darbinieks. Tad es jums atgādināšu, kad vakar ierados pie jums otreiz ar zemesgrāmatu par īpašuma piederību, gan deklerācijas izziņu, gan pasi, gan PAYPALa izdruku, diemžēl jūs atteicaties pat paskatīties uz šiem dokumentiem. Tagad jūs te gudri sākat runāt.

Vakar kad pieprasīju lai parāda paku - vai nav bojāta, pamanīju, ka nav sūtītāja atpakaļ adrese. Kad sazinājos ar pakas sūtītāju , viņš bija izbrīnījies par šādu kļūdu, jo viņš esot uzlīmējis gan savu, gan saņēmēja adresi, nevis uzskribelējis ar melnu marķieri! Rodas jautājums, kuram izdevīgi noplēst adresāta uzlīmes un ar marķieri- kļūdaini kaut ko uzskribelēt?

Šodien uzrakstīju iesniegumu, pievienoju PAYPAL izdruku, samaksāju kaut kādus tur 2 eiro, nu un tagad jāgaida ko viņi nolems- vai A.Andersons ir Andris Andersons vai nav.

3. tukumnieks

8/7/2014 8:56:11

Pēc manām domām pastam nebūtu jāuzņemas likumsargu vai kontrolieru loma, viņi ir tikai nieka starpnieki. Šajā gadījumā loģiski domājot sūtījums būtu jānodod A. Andersonam no konkrētās adreses, nav starpība vai viņš ir Atis, Aivars, Arnis vai Andris. Protams izsniedzot paku jāreģistrē personu dati. Bet tākā Latvijas pasts 2006g. izstrādājis pats savus idiotiskos noteikumus, kurus apstiprinājis MK, mums atliek tiem pakļauties.

To: no pasta. Kāpēc cilvēkam jāpirāda, ka viņš ir Andris, viņam drīzāk būtu jāpierāda, ka viņa vārda iniciālis ir "A."?

4. ir pieredze

8/7/2014 9:18:30

Man ar tukuma pastu bij tieshi tas pats – nopleestas abas adreses un ar markjieri sanjeemeejs uzrakstiits par jaunu un vaarda vietaa bij iniciaalis, arii atpakalj paku nevareeja nosuutiit, jo nebija atpakalj adrese. Toreiz nebija laiks ar to pastu njemties, taakaa pakas satura veertiiba bij aptuveni 10 ls – pateicu, ka paka man nav vajadziiga lai dara ko grib. Pasta darbinieces acis tani mirklii iemirdzeejaas, kaa griboshai kaarumniecei, kura ieraudzījusi erekteetu peni.

5. no pasta

8/7/2014 11:43:49

Uz sūtījumiem ir jābūt skaidri norādīta adresāta vārds un uzvārds , p. k. un adrese . Šajā gadījumā kas ir A. Andersons ??? Un atceries , ka pie mums Latvijā viiss ir savādāk kā citur pasaulē , Amerikā tā paka noteikti jau sen būtu pie A. Andersona , bet pie mums Latvijā , es domāju ka lielās birokrātijas dēļ, un attiecīgo pilnīgi asurdo likumu dēļ tu to paku arī vari nesaņmt , kā te rakstīja viens ar pieredzi

6. pp

8/7/2014 12:35:20

Tur jau tie mēsli, ka latvieši par šādiem gadijumiem un arī citiem, netiesājās. Citās valstīs par katru tādu apsurdu cilvēki tiesājās un piepprasa morālās kompensācijas (kaut vai dēļ tiem pašiem 10euro), tapēc arī tur iestādes neatļaujās izdomāt sev izdevīgus likumus. Bet pie mums atļaujās, jo zin, ka vienīgā sūdzība no letiņa būs interneta komentāros!

7. Any

8/29/2014 22:15:03

Man no ķīnas interneta veikala Aliexpress arī atnāca paka, kur tikai vārds norādīts. Pastā iedeva iesniegumu, kuru jāaizpilda, jāsamaksā 1.70 eur un tad viņi pārbauda vai tiešām man un tad izsniedz šo paku, atsūta nākamo uzaicinājumu. Un pats smieklīgākais ir tas, ka uzzvanīju kvalitātes daļai, kam arī adresēts iesniegums un prasīju, kas sastāda šo summu, kapēc jāmaksā, ja varu uzrādīt zemesgrāmatu, maksājuma uzdevumu par prei un izziņu, ka citi manā īpašumā ar tādu vārdu nav deklerēti, man atbildēja, ka summu sastāda darbs un tas ir - viņi sazinās ar sūtītāju, sūtītājs aiziet uz pastu, šajā gadījumā Ķīnas uzņēmuma pārstāvis aiziet uz savu pastu Ķīnā un uz maksājuma uzdevuma uzraksta manu uzvārdu un pasts to apstiprina un tad šo maksājuma uzdevumu atsūta uz Latviju. To varot izdarīt arī es pati, tad nav jāmaksā, man jāsazinas ar piegādātāju, jāpasaka lai tā izdara un tad es dabūšu bez maksas. Bet ja es samaksāju, tad 2 dienu laikā viņi visu izdara un pec 2 dienām paku saņēmu. Neliekas smieklīgi, ka viņi pazvana manam piegādātājam, kas ir milzīgs uzņēmums, viņš dēļ manis brauc uz pastu, paraksta un maina maksājuma uzdevumu un sūta latvijas pastam un tas viss pa 2 dienām? Īstenibā varēja man uzreiz pateikt, ja samaksā 1.7 eur, tad var uzreiz dabūt paku, jo kautkā neticās, ka viņi kautkā pārbauda visu to ko saka. Nu stulbāku iestādi pa pastu neesmu redzējusi, tapēc jau strādā ar tādiem zaudējumiem un domāju, nekad ar peļņu arī nestrādās, to arī novēlu viņiem

8. mierpilsoniitis

10/10/2014 22:55:53

tak izlamaa taas saruugushaas babenes un uzreiz atdos paku.centralkaa seezh apmierinaataaki ar dziivi nekaa latvijas pastaa.nahren tad iet straadaat ja zajobivajet tas darbs?

9. citrons

10/15/2014 21:32:01

man bija līdzīga situācija, es teicu lai pastniece atnes uz māju. Atnesa. Neko pierādīt neprasīja, jāpiemaksā nebija.

10. lasis

10/30/2014 10:07:05

ko es gan citu varu pateikt par šīm "īpaši laipnajām un smaidīgajām" kundzītēm Tukuma pastā - kuņas

un novēlu jums atveseļošanos no savas augstprātības un "laipnības"

Kāda tur starpība.. Uzvārds ir, adrese ir, samaksāts ir, viss ko vel tur vajag zīlēt kas tas par iniciāļu burtu!! Iniciālis sakrīt?? sakrīt! Tad ko jūs tur tanī pastā peraties, jūs esat debīlas!! Besī šīs valsts darbinieku attieksme, iedomājušās ka ir pasaules nabas.. Da kāda jums labums no tā ka cilvēkam nedodat viņa paku?? Vai jūs tur visas esat tik mantkārīgas ka gribat visu sev pievākt, tapēc ka esat debīlas un neko nerubījat?? Sākat kārtīgi strādāt un domāt, dzīvo te vel kā padomju laikos - allō padomijas laiks ir beidzies, skatamies uz pasauli pozitīvāk un esat pretīmnākošākas un uzsmaidat cilvēkiem nevis ar savu attieksmi sabojājat garīgo uz visu atlikušo dienu.. Vel jāpaiet vismaz 50 gadiem lai no cilvēkiem izskautu padomju domāšanu.. Ja paši nebūsim pozitīvi tad apkārtējā pasaule ap mums nekad nemainīsies un dzīvosim šeit depresijā un konfliktā ar apkārtējajiem līdzcilvēkiem..

11. citrons

10/31/2014 8:57:19

A tev pasts atsūtija pavestku ka ir saņemts sūtījums un jānāk pakaļ pakai? Ja tā, tad jau viņi tur ir pilnīgi cirvji...

12. tas ir fignja

11/22/2014 15:12:23

Man besī ieiet šajā iestādē viena iemesla dēļ, jo lai veiktu kādu darbību ar pasta darbinieku, kas ir tiešās pasta funkcijas, man ir jāstāv afigenajā rindā, kur stāv cilvēki, kuri maksā rēķinus, ņem ātros kredītus un vēl daudz citas lietas veic. Rezultātā pasts ir kā multifunkcionējoša miskaste, jo sistēma ir tizla un cilvēku vienkārši pasta darbinieki fiziski ātrāk nevar apkalpot.
Ierosinu: Atstāt vienu rindu tikai pasta pakalpojumu sniegšanai (paku pieņemšana, nodošana, vēstules u.t.t)

13. user vulgaris

11/23/2014 2:44:05

tipiskie letiņi. ka tikai papukstēt.
sūti dhl/tnt/etc - pārskaitīsi xx eiro muitas apstrādei un uz pastu neieisi
ja pasts tavu paku atdos kādam tavam radiniekam ar vārdu A, tu tak būsi pirmais, kas brēks, ka pasts strādā, ne tā kā vajag
p.s. piekrītu par to, ka vajag vienu kasi tikai pastam

14. daina

3/15/2016 2:32:40

likvidet vajag,kauna gan nav pastam. vakar 14.03.2016 aizgaju uz pastu pec pakas.uzvarda nebija,pasta darb.pateica kad esot jaaizpilda kkads dokoments ko vispar nebiju muza redzejusi,neko konkretu neteica kas kur jaraksta+vel banka jaapciemo ,banka sikums.bet attieksme,pizgets,visu omu samaitaja,vareja tak apskaidrot saprotami,majas uz bui dui aizpildiju,palasiju atsauksmes un vemiens nak ar dps nav bijis nekas sads.rit uz banku un uz atejisko pastu,zinu kad stradas kada nedabujusi vecene un sacakares dienu,nidaibog man vel kaut cents bus jamaksa par tas vecenes bezkaunibu,neatstasu neko tpt,sudzesos visasm iespejamam iestadem,vispar bezkauniba bez gala. un labak tai vecenei atlugumu uzrakstit
Kā tevi sauc?
Ko teiksi?  
Ievadi pirmās četras zīmes no teksta: geyidg
 

Smaidiņu apzīmējumi!

:) :( ;) 8) :D :b >D :\ >: :rolleyes :evil
 
:| :O :x :I :8o 0] :smokin :hat :rollin :lol :fuck
NEVARI ATRAST?
STATISTIKA

Patreiz portālā 2097 raksti,  131 neapstiprināti.
Raksti šodien: 0
Raksti vakar: 0
Raksti aizvakar: 0
Raksti pagājušomēnes: 0

Sludinājumi šodien: 0
Sludinājumi vakar: 0


A

 

@
***

 


Arhīvs | Administrācija | Lietošanas noteikumi | |
  
© 2006  tukums.info
 Visa informācija kas šeit publicēta ir publicētāja vai TUKUMS.info administrācijas īpašums.
Par publicētāja rakstīto tekstu vai foto materiālu TUKUMS.info atbildību nenes.
Izstrādāts un uzturēts SIA "DEMO.LV"