tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadamc=3
   
  Kopš 2006. gada 1. jūnija
tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadam

 

 

Elizabete, Betija, Liza, Līza
Svētdiena, 2017. gada 19. novembris.

 

1. novembrī Jaunmoku pilī KĀZU SKOLA 2014

::Notikumi::

Evija Birkmane, Sajūtu lāde  30. septembris. 2014  0 piebildes

Šī gada 1. novembrī Jaunmoku pilī norisināsies KĀZU SKOLA 2014. KĀZU SKOLA piedāvās iespēju patīkamas un brīvā atmosfērā pavadītas pēcpusdienas ietvaros satikties ar dažādiem savas jomas ekspertiem un pieredzējušiem speciālistiem, kuri sarunas un praktisku padomu veidā dalīsies ar pasākuma apmeklētājiem savās zināšanās un idejās par kāzu organizēšanu.

Pasākums notiks sestdienā, 1. novembrī, no plkst. 11:00 līdz 18:00. Dienas laikā pasākuma apmeklētājiem būs iespēja tikties ar vairākiem savas jomas ekspertiem un speciālistiem no Kurzemes un Rīgas.

Par kāzu organizēšanu un vadīšanu stāstīs Liene Dubrovska – Bedrīte no Radošās apvienības Svētku bode. Par kāzu ielūgumiem un to, ko tajos rakstīt, stāstīs SIA Invite pārstāve Agnese Arne – Kapče. Kāzu fotogrāfus pārstāvēs Gatis Orlicis no Balticweddings.com, savukārt kāzu video demonstrēs Hilldesign.co pārstāve Kristīne Rožkalne. Floristikas un dekoru pasaulē dalībniekus ievedīs floriste Liene Smeltere. Par viesību un ceremoniju vietu, tāpat arī par ēdienu izvēli un kāzu torti stāstīs Jaunmoku pils pārstāve Vita Zimerte. Īpašais vietis – Pure Chocolate pārstāvis, kurš runās par kāzu ceļojumu un Šokolādes muzeju, kā vienu no iespējamiem pieturas punktiem jūsu īpašajā dienā.

Pasākuma laikā tiks pārrunātas dažādas tēmas: kāzu rīkošana; darbu un laika plāns; vizuāli baudāmas kāzas; idejas dekoriem; kāzu finansiālā puse; uz ko taupīt, bet kam nežēlot ne laika resursus, ne naudu; kā sarīkot kāzas „taupības režīmā”; kas jāzina par kāzu foto un video; vēdera lutināšana visas dienas garumā; kāzu tortes izvēle; kur doties kāzu dienā; kā izklaidēt viesus visas dienas garumā; kādas ir kāzu tradīcijas un alternatīvas tām; kam uzticēt lielās dienas vadības grožus – vedējiem, pasākumu vadītājam vai kādam citam u.c.

Pasākums paredzēts visiem tiem, kas plāno kāzas svinēt vēl šajā ziemā vai agrā pavasarī. Visiem tiem, kas jau laicīgi domā par nākamā gada kāzām. Ciemos gaidīti ne tikai līgavas un līgavaiņi, bet arī vedēji, jaunā pāra radinieki un palīgi, cilvēki, kuri ikdienā organizē kāzas vai kā citādi palīdz kāzu tapšanā. Šīs dienas ietvaros jūs gūsiet daudz praktisku padomu, noderīgus materiālus un dāvanas no pasākuma atbalstītājiem un lielu devu iedvesmas jūsu īpašās dienas plānošanai un organizēšanai.

Pasākumu organizē SAJŪTU LĀDE jeb skola visai ģimenei. SAJŪTU LĀDE darbojas kopš šī gada aprīļa Tukumā, uz nodarbībām pulcējot cilvēkus no Tukuma novada, Kurzemes, Zemgales un Rīgas. SAJŪTU LĀDES idejas autore Evija Birkmane stāsta – „Kāzas ir mani mīļākie ģimenes svētki! Kāzu rīkošanā iemīlējos tad, kad abi ar vīru plānojām un organizējām paši savas kāzas. Pēc mūsu kāzām esmu palīdzējusi tapt vēl vairākām citām kāzām paziņu, draugu un radu lokā, un tas man allaž sagādājis milzīgu laimes un piepildījuma sajūtu. Tādēļ nolēmu – kādēļ gan ar zināšanām nepadalīties arī ar citiem? Esmu pieaicinājusi sev palīgā jaukus, radošus, atvērtus, idejām bagātus savas jomas speciālistus, kas šajā dienā dalīsies ar jums svarīgākajās zināšanās, kas jums noderēs plānojot savu īpašo dienu!”

Pasākuma dalības maksa: 24 EUR vienam vai 33 EUR divatā. Lai pieteiktos, sazinieties ar Eviju pa tālruni 29 299 433 vai rakstot uz sajutulade@sajutulade.lv . Plašāka informācija par notikumu: links .

Kontaktiem: SAJŪTU LĀDES idejas autore Evija Birkmane
Tālr.num.: 29 299 433; E-pasta adrese: evija.birkmane@sajutulade.lv

 

Komentāri (0):

Komentāru nav!

Kā tevi sauc?
Ko teiksi?  
Ievadi pirmās četras zīmes no teksta: cauevc
 

Smaidiņu apzīmējumi!

:) :( ;) 8) :D :b >D :\ >: :rolleyes :evil
 
:| :O :x :I :8o 0] :smokin :hat :rollin :lol :fuck
NEVARI ATRAST?
STATISTIKA

Patreiz portālā 2097 raksti,  131 neapstiprināti.
Raksti šodien: 0
Raksti vakar: 0
Raksti aizvakar: 0
Raksti pagājušomēnes: 0

Sludinājumi šodien: 0
Sludinājumi vakar: 0


A

 

@
***

 


Arhīvs | Administrācija | Lietošanas noteikumi | |
  
© 2006  tukums.info
 Visa informācija kas šeit publicēta ir publicētāja vai TUKUMS.info administrācijas īpašums.
Par publicētāja rakstīto tekstu vai foto materiālu TUKUMS.info atbildību nenes.
Izstrādāts un uzturēts SIA "DEMO.LV"