tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadamc=3
   
  Kopš 2006. gada 1. jūnija
tukums.info * Alternatīvs informācijas avots Tukuma novadam

 

 

Elizabete, Betija, Liza, Līza
Svētdiena, 2017. gada 19. novembris.

 

SAJŪTU LĀDE oktobrī aicina uz divām bezmaksas nodarbībām savās jaunajās telpās Tukumā, Pasta ielā 11

::Notikumi::

Sajūtu lāde  8. oktobris. 2014  0 piebildes

Oktobra mēnesī SAJŪTU LĀDE jeb skola visai ģimenei, kas Tukumā darbojas no aprīļa vidus, aicina uz divām bezmaksas nodarbībām. Jau šo piektdien 10. Oktobrī, par godu Garīgās veselības dienai notiks bezmaksas lekcija un praktiskā nodarbība par jogas piedāvātajām iespējām garīgās veselības stiprināšanā un savas pašsajūtas uzlabošanā. Savukārt, 16. oktobrī ciemos aicinām visus topošos un jaunos vecākus uz Zidit.lv bezmaksas nodarbību par mazuļa zīdīšanu.

2014. gada 10. Oktobrī, Starptautiskajā Garīgās veselības dienā, kas izveidota ar mērķi veicināt cilvēka mentālo labsajūtu, – visā Latvijā piedalīsies psihologi, psihoterapeiti, psihiatri, arī alternatīvo terapiju pārstāvji un citi speciālisti, kuri var palīdzēt to uzlabot. Arī SAJŪTU LĀDE Tukumā kopā ar Agnesi Guļāni – jogas skolotāju un terapeiti, piedāvās interesentiem BEZMAKSAS LEKCIJU UN PRAKTISKU NODARBĪBU PAR JOGAS PIEDĀVĀTAJĀM IESPĒJĀM garīgās veselības stiprināšanā un savas pašsajūtas uzlabošanā.
Nodarbība notiks piektdienā, 10. oktobrī, plkst. 18:30-20:30. Nodarbības laikā pārrunāsim dažādus veidus, kā mēs varam mainīt noskaņojumu, iemācīties vadīt savas emocijas, nomierināties, vai uzlabot koncentrēšanās spējas. Visas tehnikas izmēģināsim uz vietas, lai dalībnieki var tās praktizēt mājās. Kopīgi padomāsim par savu un līdzcilvēku veselību – ne tikai fiziskās veselības rādītājiem, bet dzīves kvalitāti kopumā. Nodarbību vadīs jogas skolotāja un jogas terapeite Agnese Guļāne, kura SAJŪTU LĀDĒ vada jogas nodarbības grūtniecēm un sievietēm.

2014. gada 16. Oktobrī plkst. 17:30 SAJŪTU LĀDĒ atkārtoti ciemosies zīdīšanas konsultante Sandra Lase, kura topošajiem un jaunajiem vecākiem interesanti, noderīgi, plaši pastāstīs par bērna zīdīšanu un tās nozīmi nodarbībā BĒRNA ZĪDĪŠANA – TEORIJA UN PRAKSE. Nodarbība notiek divās daļās, sākotnēji apskatot visus teorētiskos jautājumus, un vēlāk praktiskajā daļā demonstrējot dažādas zīdīšanas pozas, paņēmienus, biežākās kļūdas un citas lietas. Nodarbība tiek rīkota ar Zidit.lv atbalstu.
2014. gadā Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācija ar Slimību profilakses un kontroles centra atbalstu visā Latvijā organizē informatīvas lekcijas par zīdīšanas nozīmi. Pasniedzēja Sandra Lase ir viena no labākajām zīdīšanas konsultantēm Latvijā, kas pati ir divu dēlu mamma un jau daudzus gadus palīdz vecākiem visā Latvijā.

No 1. Oktobra visas SAJŪTU LĀDES organizētās nodarbības notiek jaunās, gaišās un krietni plašākās telpās Tukumā, Pasta ielā 11 (2. Stāvā, ieeja no Meža ielas puses). Tāpat, uzsākot rudens sezonu, par visām aktuālajām nodarbībām un notikumiem variet lasīt nesen atklātajā mājas lapā links .

 

Komentāri (0):

Komentāru nav!

Kā tevi sauc?
Ko teiksi?  
Ievadi pirmās četras zīmes no teksta: pnhsnip
 

Smaidiņu apzīmējumi!

:) :( ;) 8) :D :b >D :\ >: :rolleyes :evil
 
:| :O :x :I :8o 0] :smokin :hat :rollin :lol :fuck
NEVARI ATRAST?
STATISTIKA

Patreiz portālā 2097 raksti,  131 neapstiprināti.
Raksti šodien: 0
Raksti vakar: 0
Raksti aizvakar: 0
Raksti pagājušomēnes: 0

Sludinājumi šodien: 0
Sludinājumi vakar: 0


A

 

@
***

 


Arhīvs | Administrācija | Lietošanas noteikumi | |
  
© 2006  tukums.info
 Visa informācija kas šeit publicēta ir publicētāja vai TUKUMS.info administrācijas īpašums.
Par publicētāja rakstīto tekstu vai foto materiālu TUKUMS.info atbildību nenes.
Izstrādāts un uzturēts SIA "DEMO.LV"